• kullanıp iade edildiyse hasarlı olmasından daha kolay ne olabilir anlamadım. komboluk bir rezalet değil ama rezalet gibi rezalet
  • indirimli nike ürünlerinde en az 4 tane alma zorunluluğu koyan oluşum, toptancı mıyız ulan biz? hayır farklı renklerin de bedeni yok, öyle almaya niyetlendiğimde de alamıyorum. konuyla ilgili mail attığımda ise cevap bile vermiyorlar.
  • kendi üretimi olan ürünlerin fiyatları ile gönüllere ve ceplere hitap eden firma.

ıcliklerini kullanıyorum, elastik olanlar m-l-xl olan herkese uyuyor; forma altına giyiyorum gayet memnunum.
  • avrupa yakasındaki mağazalarından defalarca alışveriş yaptım. bu zamana kadar da ne çalışanlarıyla ne de ürünleriyle ilgili hiç bir sıkıntı yaşamadım. spor ayakkabı, kıyafeti vs. bir şey alacağımda ilk aklıma gelen yerlerden birisidir.
  • standart forma da üreten marka, formaları direkt numara basıp sahaya çıkacak kalitede.
  • internet siteleri üzerinden verilen siparişleri bir aydır kargoya vermeyen, siparişini iptal eden müşterilere ücret iadesi yapmayan, müşteri temsilcisine ulaşamadığınız, kapı duvar firmadır. yakında bunlarda konkordato ilan edip paramızın üstüne yatmazlarsa iyidir.

edit: ürünler 25 günde geldi. bedeni uymayanları iade ettim, bu kez de 15 - 20 gündür ücret iadesi yapmıyorlar.
  • ozdilek avm deki mağazalarından kendi ürünleri antrenman icligi, tshirt, çorap ve basketbol sortu alıp kullandığım marka. sıklıkla kullandığım decathlon un ürünleri ile kıyaslayacak olursam iki firmanında kendi markaları bence başarılı. decathlon fiyat olarak bir tik daha avantajlı olsa da sportive in ürünleri biraz daha kaliteli. iki yıkamada ağzı yüzü bir yana dağılmıyor. bu sezon anadolu efes'in forma sponsoru da olmuş. basketbola destek veren markalara zaafiyetim olsa da obradovicin askerleriyiz diyorum.
  • içlik giyen adamda piçlik olmaz düsturuyla hareket edip kendileriyle tanıştığım firma. gayet başarılı ve uygun fiyatlara sahip. adidasa falan o kadar para bayılmanıza gerek yok.
  • anadolu efes ile forma sponsorluk anlaşması yapmış yerli marka.
  • internetten alış veriş yapıp herhangi bir sıkıntı yaşamadığım site. bir ayakkabı araştırıyordum ve en uygun sportive sitesinde vardı. aynı ayakkabı trendyol vasıtasıyla alırsam yine aynı site üzerinden gönderilecekti. evet ilk alış verişim olacağı için şikayet var sitesine baktım şikayetleri de okudum ama gidip siparişi verdim. ikinci günün akşamı kargoya verildi. şu an da ayakkabılar ayağımda. benden geçer not almış internet satış sitesidir. teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap