• yeni görünümden sonra ekranın yarısını kaplayan reklamlar belirmeye başladığı için ufaktan soğuyorum senden spotify. ama hala çok iş görüyosun o ayrı, keşke yeni görünüm böyle olmasaydı
  • genel olarak kendi oluşturduğunuz playlistteki bir şarkıyı ileri sarmak veya tamamen geçme karşılığında kullanıcısından aylık ücret isteyen uygulama.

len ben youtube da bir playlist oluşturur ordan istediğim kadar ileriye geriye alarak dinlerim şarkımı. neden seni kullanarak kısıtlayayım ki kendimi? program için deneme amaçlı açılmış(ücretsiz) üyelikler dışlanıyor resmen.

hadi premium değiliz diye şarkıları indiremiyelim, bu mantıklı. ama ileriye saramamak nedir lan? etin ne budun ne senin? nesin lan sen totoş?
  • ne yazık ki, premium hesap olmadan çekilmeyen uygulama. onun haricinde muazzam.
  • yeni masaüstü tasarımını açıkçası pek beğenmedim. tema veya arayüz değiştirme gibi bir atraksiyon var mı bu programda ? bilen yeşillendirirse sevinirim.
  • spotify'da reklam çıktığında sesi kısınca reklam ilerlemiyor. şu an fark ettim bu klas çirkinliği. zorla dinletecek.
  • yeni güncellemesiyle afedersiniz götüm gibi olmuş müzik dinleme programı. eskiden bir sanatçının sayfasını açtığımda bütün şarkıları listelenirdi albümlerin alt kategorisi olarak. şimdi dosya şeklinde albümler yaratmışlar sanatçı sayfalarında. içine girip teker teker bakmak gerekiyor acaba bu şarkı bu albümde miydi diye. 10 tane popüler şarkı çalmayı bitirdiğinde son albümünün ilk şarkısından itibaren çalmaya devam ediyordu eskiden, artık o da yok. son albümüne girip kendimiz ilk şarkıyı seçmemiz gerekiyor. o albüm bitince de diğer albümü seçip ilk şarkıyı içinden seçmemiz gerekiyor. kısacası olmamış arkadaşım. güncelleme getirin diyen kim bu programcılara anlamıyorum. bırakın eski halinde alan memnun satan memnun.

edit: popüler parçalar bitince ilk albüme otomatik geçiyormuş. ancak yine de tasarım rezalet ve ilk albümden ikinci albüme otomatik geçiş yok.
  • paralı üyeyken bu kadar sık dinlemediğim, ne zaman ücretsize geçsem sürekli açık olan program. sanırım araya giren reklamlar ile radyo dinliyormuş izlenimi uyandırarak daha bir geleneksel hissediyorum.
  • pek bi severek dinlediğim fizy'nin deneme sürümünün sonuna geldiniz demesiyle bulduğum şahane. sevdiğim bir sanatçının 1982'den beri 22 tane albümü görünürken vikipediden baktığımda, 9 albümünü burada bulabiliyorum. sayıca az gibi görünse de aslında çok şey sunuyor. aylık 10 liraya değer derim, yeni tanıştım çok sevdim.
  • premium üyelik alarak çılgın attığım müzik dinleme platformu. resmen aşk yaşıyorum kendisiyle. mood kategorisinin hayranıyım ayrıca.
  • evlenip çocuklarını doğurmak istediğim uygulama. o kadar çok seviyorum işte.
hesabın var mı? giriş yap