• kullanmadan duramadığım program. her ay premium'umu alıyorum, hem yapımcılara hak ettiğini veriyorum hem de kaliteli bi şekilde istediğim müzkleri dinliyorum, mis.
    (ücretsiz versiyonu telefonda kullanışsız ve acayip sinir bozucudur, ücretsiz kullancaksanız bilgisayarınıza indirin.)
  • iyi ki bir lise gunlerimize donup nostalji yapalim dedik spotify. bir albumun yarisinin olmamasi ne demek?*
  • 2 gün önce premiuma geçtiğim harika uygulama.
  • türkiye'de de etkinliklere sponsorlukları, kendi eventlerine ev sahipliği yapması yakın olan uygulama. özellikle 2015 senesinden beri türkçe şarkı sayısının gözle görülür bir biçimde arttığını düşünürsek, türk şarkıcılara da spotify sessions yakındır.
  • son restart ile sanatçıların sayfasına giremediğim uygulama.
    spotify aylık sana 10 lira mı ne veriyorum alıcam aklını!
  • aylardır playlistte arama butonu yoktu aq programında. yapacağınız güncellemeleri sikeyim. vasat program
  • korsanı bitiren uygulama.
  • enpara kampanyasının 2015 sonuna kadar devam ettiği uygulama.
  • öpülesi, sevilesi, mucize gibi bir şey yahu. sayesinde sevdiceğimle tanıştım, osu bile yeter.

2012 yılından beri apple ürünlerini kullanıyorum. avplayer ile birlikte para verdiğime hiç pişman olmadığım ikinci uygulama.
  • heralde 10 liranın bu kadar hakkını veren bir uygulama yoktur. türkçe içerik yok derken inanılmaz bir türkçe içeriğe sahip oldu. en yeni albümler bile 3-5 güne düşüyor spotify'da. uygulamayı yapan herkesten allah razı olsun metrobüs yolculuğumu keyifli hale getirdiler.
hesabın var mı? giriş yap