şükela:  tümü | bugün
 • unutkan ve üşengeç insanlar için oldukça kullanışlı bir site. fakat hatırlatmak da bir yere kadar. aylar sonra aklınıza gelip siteye girince, yapılacaklar listesindeki hiçbir işin yapılmadığını görüp şaşırmamanız için, öncelikle bir zamanlar böyle bir siteye üye olduğunuzu ve upuzun bir yapılacaklar listesi hazırladığınızı unutmamış olmanız gerekiyor...
 • google chrome alt yapısı sayesinde çevrim dışı da kullanılabilen, tasarımı güzel not defteri.
 • firefox eklentisi de bulunmaktadır.
 • safari web tarayicisinda "spring it" gibi bir bookmark ile calismaktadir. eger ki springpad websitesindeyken bu bookmark'a tiklarsaniz soyle geyik bir uyari ile karsilasabilirsiniz;

  "using the springpad bookmarklet within springpad could cause a chain reaction that would unravel the very fabric of the space time continuum, and destroy the entire universe! good thing we were able to stop you.. whew!"
 • eskiden android telefonumda çalışırken şimdi anlayamadığım şekilde bu app telefonunuzla uyumluluk göstermiyor demiştir. e o zaman, eskiden ne güzel kullanıyorduk, o ne idi?
 • yeni arayüzü ile pek bir şık olmuş not defteri. özellikle bookmark'larım için kullanmayı pek seviyorum kendisini, ayrıca çeşit çeşit defterler oluşturup içeriklerini kocaman simgeler halinde görebilmek ve bunları başkalarıyla paylaşabilmek de güzel yönlerinden. android app'ide çok kullanışlı. kötü yanı yükleme hala yavaş, bir an önce bu sorunu çözseler iyi olacak. evernote'u da daha çok nette denk gelip saklamak istediğim metinler için bir depo olarak kullanıyorum. böyle bir görev paylaşımı yaptım kafamdan. saçma galiba ama ikisinin de sevdiğim yönleri var, vazgeçemedim birinden.
 • hesabınızı silmek istediğiniz zaman duygusala bağlayıp saçmalayan site.
  bir kedi resmi koymuşlar kediyi çok üzüyorsun hesbını sildiğin için gibi saçma bişi diyor, eğer silmeyi tercih ediyorsanız "yes, please delete my account. i drink kitty tears." seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.
  nası bağladıklarını anlamadım. akıl fikir.
 • ilk aşkım olan evernote'u aldatma ve terk etme sebebimdir. evernote android için şifre koymana izin vermez, springpad lafını bile etmez. evernote'ta 60mb kotan var, springpad'de sırf movies i want to see notepad'im o kadar olmuştur. evernote widget sürekli hata verir, springpad canavar gibidir. evernote hesabımı silmedim çünkü ilk hesabım, kıyamıyorum saçma şekilde. ama kendisini sadece evernote clipper gibi işlerle kullanacağım. springpad başlı başına bir sosyal ağ. bence daha iyi.
 • denediğim onca 'to do list' uygulaması içinden bunu seçtim ve kullanıyorum, memnunum. evernote, wunderlist, clear, remember the milk ve springpad grubunun lideridir bence.

  aynı anda akıllı telefonda, webde, tablette kullanılabiliyor. tavsiyedir.
 • 25 haziran 2014 tarihinde yayın hayatına veda edecek servis. bana hitap etmiyor. bir evernote ya da to do konusunda any.do değildi fakat, farklı kullanım tarzına alışkın kullanıcılar için faydalı bir hizmet idi.

  https://springpad.com/…ent-springpad-shutting-down/

hesabın var mı? giriş yap