6107 entry daha
  • (bkz: #103502595)

biri hatirlatsin, bu sözlük o olmadan da devam edebilir, edecektir; biz olmazsak yok olmaya mahkum ama.

sözlüğün gelirleri senin olabilir ama sözlüğü sözlük yapan biziz.

entryleri kafana göre silemezsin, siliyosan da arkasinda durursun twitter de farkli konusup burda feodal takılmazsın.
  • adam para için sözlüğü satmış hala gelmiş böyle hassas bir konuda ve de özgür demirtaş'ın haklı olduğu bir konuda ekşi sözlük lehine algı yapmaya çalışıyor.
  • memlekete en ufak hayrı olmayan insan. şimdi denecek ne alaka köprü mü yaptırsın aq, ya bu adam tc internet tarihinin, sayısı bi elin parmaklarını geçmeyecek kadar olan girişimcilerinden biri, belkide son 20 yılın en büyük internet fenomeninin yaratıcısı, ama gel gör ki yarattığı site dışında, başkasına ya da geriden gelenlere en ufak faydası yok. herkes çalışkan ahmet gibi öğretmen olup köyüne dönecek diye bi şey elbette yok ama ben bu vurdumduymazlığı cidden anlamıyorum.

yıkık serkan inci bile "kendi çapında" taş üstüne taş koymaya gayret ediyor, yarak kürek de olsa kafa açmaya, öncülük etmeye falan uğraşıyor, ama gel gelelim bizim sedat'a sanki bana tarkan. en ufak piyasada yok. sözlük kirasıyla amerikada yaşayıp twit falan atıyor.

hamdi ulukaya diye bi adam var mesela, bak bu adam sırf etnik aidiyeti yüzünden bile kendince haklı olarak pek de alakası olmayan tc'yi görmezden gelebilirdi, sonuçta adamın burayla enn ufak işi yok. ama takdir edilecek şekilde kendini yıpratıyor resmen. burslar, girişimcilik programları vs, ne zaman baksam adam turkiyede bi etkinlikte, belki yüzlerce gence faydası dokunuyor. (adam über zengin farkındayım)

şimdi bu sedatin da çuvalla yigdigi parayı koklattigi 2-3 sikko startup falan vardır illaki, bak herkesten gizlediğim cami projem diye mesaj da atabilir ama babacım şu memlekette azcık faydan olsun ya attığın twiti sikeyim twit nedir. önümüzdeki 30 senede dünyada fark yaratacak, ülkeyi bir adım bile olsa ileri götürecek işlerde biraz öncü ol, sesin çıksın, bugün ölsen senden geriye kanzuk ve ısırılmış bol acılı adana dürüm kalacak ag. 20 sene önce tezgahını kurmuşsun 20 sene geçmiş hala aynı tezgahtan twit atıyorsun.

beğenmediğin özgür demirtas bile şu memlekete senden 100 kat daha faydalı bi adam.
  • muhafazakar kesimin vatan hainliğine yatkınlığı başlığının neden silindiğini açıklaması gereken sözlüğün kurucusu. bir yazar arkadaş açmış, entry girmiştim, silinmiş, başlık komple yok. düşünce ve ifade özgürlüğü gereği kalması gerekmiyor muydu? atatürk'e ihanet yakıştırması yapılabilecek, silinmeyecek ama söz konusu muhafazakarlar olunca onlar korunacak, haklarında girilen eleştirel entryler, başlıklar silinecek öyle mi?

edit: bir entry silme vakası daha; (bkz: #103502595)
  • yukarıdaki videoyu görmem tövbe bismillah demem bir oldu.o nasıl tip la .
  • özgür demirtaş'la tartışmasına baktım. bu kadar boş biri olduğunu gerçekten hiç tahmin etmezdim. bu arada atamın 'a'sı büyük olacak twitter'da yazarken. senin adın küçük, atatürk'ün büyük. zaten biraz olsun atama saygın olsa ne sözlük bu hale gelirdi, ne de böyle bir tartışma olurdu.
  • ozgur demirtasa son cikisiyla bana iyiden iyiye hic bir boktan anlamayan nerd yazilimcilari animsatmis kisi.

gerci onceden de yok muydu boyle luzumsuz cikislari. olani carpitma halleri. vardi. degisen bisey yok
  • yazdıkça batıyor.yazık
  • özgür demirtaş’la yaşadığı polemikte haksız olan, beyan ettiği fikirleriyle ağır sıçmış ekşi sözlük yazarı.
  • özgür demirtaş ile tartışmasında bence haklı olmasına rağmen itici üslubuyla haksız görünmeyi başarmış. bu ne kibirdir arkadaşım. bu adam neden bu kadar itici bilen anlayan var mı? o kadar kibirli ki bunu yazdım diye zengin olduğu için kendisini itici bulduğumuzu sanacak. umarım kendisini uyaracak tek bir dostu vardır
912 entry daha
hesabın var mı? giriş yap