555 entry daha
  • geçen gün 1.4 lt versiyonundan sonra 0.47 trigger action modelini aldım bazen bitki çayı demliyorum akşam işten gelince yatma vakti içeyim diye veya işe sabah kahve yapıp götürüyorum aradan 4-5 saat geçmesine rağmen kaynar olmasından dolayı dudağım damağım yanıyor resmen gerçekten performans istiyordum ama bu kadar da değil :)
  • ürünleri için ömür boyu garanti veren ama sorun çıkınca sorunu kabul etmeyen termos markası. genel olarak memnun olsam da bu kez hayal kırıklığına uğratmıştır.

aldığım 1.4 litrelik ve 40 saat sıcak tutma garantisi olan termosu sıcak tutmadığı gerekçesiyle servise gönderdim, bu şikayetle servise gönderilen ürün testlerinde kaynar suyu termosa doldurup 40 saat içinde 60 derecenin altına düşen termosları sorunlu kabul ediyorlarmış. dolayısıyla benim gönderdiğim termosta herhangi bir sorun görülmemiş ve olduğu gibi geri gönderilecekmiş.

e, 40 saat içinde suyu kaynar dereceden 80 dereceye düşüren termosla 60 dereceye düşüren termos nasıl aynı şekilde 'sorunsuz' değerlendirilebilir?
    bu şekilde bir değerlendirme bence çok adaletsiz.

belki ben çayımı/kahvemi ılık içmek istemiyorum ve belli ki termosta bir sorun var. hiçbir sorun olmasa kafayı mı yedim de durduk yere kullandığım termosu servise gönderip 1 ay sizden yanıt bekleyeyim?
  • stanley için sorunsuz garanti hizmetlerinden faydalanmak isteyenler için bir taktik vereyim. amazon üzerinden yurtdışından alın. en ufak sorunda kutupayısı değil amazon ile muhattap olursunuz. en ufak sorunda hollanda uzerinden hızlı kargo ile yenisini yolluyorlar. 3 kez faydalandım bu durumdan. birinde aldıgım ürün ellerinde olmadıgı için istediğim stanley urunu alabileceğimi söyledi.
1 entry daha
hesabın var mı? giriş yap