• çok zeki ve başarılı bir kızdır, zitarbaks harici bi yerde ders çalışamaz çalışması teklif dahi edilemez

ayrıca ileride tuttuğunu kopartır
  • %99'u kolpadır %1'i okul birincisi. siz hangisine denk geldiniz?
  • ders çalışmayı geçtim kitap bile okunmuyor orda amk. bi ara özendim böyle insanlara, gideyim ben de kitap okuyim dedim. gelene geçene bakmaktan, etraftan gelen seslere kulak dikmekten bi sayfa bile okuyamadım. sürekli başa döndüm durdum. başarabilene helal olsun.
  • genelde bu tarz ortamlarda daha rutin ve sıkıcı eylemleri yapmak iyi oluyor.
    örneğin, word-excel-powerpoint üzerinde sadece yazılması kalan projeler gibi.
  • nerede ders çalışacağını kimseye sormayacak kızdır. yüz vermedigi sivilceli ergenlerin saldırısına uğrar.
    not: starbucks'ta çalışan adam.
  • sahilde 36’ de kitap okuyanlara hayranım. evde yatakta okuyayım diyorum 3. sayfada uykum geliyor, metroda okuyanlar 2. hayran olduğum grup
  • aynı zamanda sosyal olduğunu sanır...
  • kimseyi yemesindir
  • öyle demeyin, tezimi yazarken uzun süre starbucksda kahvem ile çalıştım. ve hatta param olmadığı bir dönem kahve alamadan çalıştım. kimse de neden buradasın ve bir şey içmiyorsun demedi. bu kahveciler bu sebepten dolayı çok müşteri kazanıyor.
  • bir yazar zengin birini arıyordur diyor. sana kötü bir haberim var sevgili yazar. starbucks tam bir fakir yeri. beleş internet, beleş elektrik, bir sürü priz girişi, beleş lavabo var. kışın beleşe ısınıyorsun. sadece bir içecek alıp sabahtan akşama kadar aynı yerde oturabilirsin çünkü seni takip eden, kalkmanı bekleyecek bir garson yok. nereden bildiğimi sormayın :d

neyse. herhangi bir yerde ders çalışan bir kızdır.
hesabın var mı? giriş yap