• ders çalışmayı geçtim kitap bile okunmuyor orda amk. bi ara özendim böyle insanlara, gideyim ben de kitap okuyim dedim. gelene geçene bakmaktan, etraftan gelen seslere kulak dikmekten bi sayfa bile okuyamadım. sürekli başa döndüm durdum. başarabilene helal olsun.
  • bir yazar zengin birini arıyordur diyor. sana kötü bir haberim var sevgili yazar. starbucks tam bir fakir yeri. beleş internet, beleş elektrik, bir sürü priz girişi, beleş lavabo var. kışın beleşe ısınıyorsun. sadece bir içecek alıp sabahtan akşama kadar aynı yerde oturabilirsin çünkü seni takip eden, kalkmanı bekleyecek bir garson yok. nereden bildiğimi sormayın :d

neyse. herhangi bir yerde ders çalışan bir kızdır.
  • ortamda profil çizmeye çalışan bir kolpadır. dersi sakin bir mekanda çalışırsın harala gürele sıtarbaks'da değil.
  • aynı zamanda sosyal olduğunu sanır...
  • starbucks ve turevleri disinda sizi taciz etmeden oturabileceginiz mekan var mi? zamaninda ingilizce dersi aliyordum. hocayla kadikoydeki balon kafede bulusurduk sene 2016. her oturusumuz en az 100 lira zaten. kafe bombos toplasan 5 masa var garson 10 dakikada bir gelip cayi tazeleyim mi? bir şey ister misiniz diye sormaya basladi. iceri bombos bir de kis vaktiydi, sinirlendim starbucksa gittik 25-30 liraya 3 saat çalışıp ayriliyorduk.
  • beni bulması gereken kızdır. en sevdiğim aktivitelerdendir. dışa dönük bir insan olduğum için konsantre olabilmem adına bir miktar dış uyarana maruz kalmam gerekiyor. yoksa sessiz ve yalnız bir ortamda dikkatimi uzun süre koruyamıyorum. seni anlıyorum güzel çalışkan kız.
  • hakkında yapılan olumsuz yorumlara cevaben "uff snne be slk" der. *
  • işveren olsaydım, starbucksta calisarak bitirilebilen bir bolum mezununu degil ise almak, cayimi bile koydurmazdim.
  • çalışmaktan bıktığı halde dersi bırakmak istemeyen biri olabilir. bir sayfa bir sayfadır diye düşünmüştür. böyle zamanlarda düşük verimle de olsa sıkılmadan çalışacağı mekanlara göç eder böyle insanlar. park/bahçe, kafe, bar...

eğer her ortamda, her şekilde konsantre olabilen biriyse, o zaman zaten mekandan, ortamdan bağımsız iyi çalışır.
  • evinde internet doğru düzgün çekmeyen, evinde kliması olmayan ve yaşadığı şehirde doğru düzgün oturup ders çalışacak mekan bulunmayan kız olabilir kii ayrıca aynı sebeplerle starbucksta ders çalışan bir erkekten de hiçbir farkı yoktur. saçma salak tespitlerinizi kendinize saklayın.
hesabın var mı? giriş yap