• ico'su sonrasi yatirilan paranin 5te 4unun kaybedilmesiyle hayatimda yapmis oldugum en boktan projedir. fiyat artik dibin de dibine girmis, polonyali sark kurnazi proje gelistiricileri ico suresinde 60 milyon dolarlik satis yapmis sonrasinda da 7 aylik sure boyunca mal kitlemeye devam etmislerdir.

bugun 6 aylik stake suremin bitisiyle beraber hesabima girdigimde bakiyemin 0a dustugunu gordum. 6 aylik stake yapanlarin surelerinin bitmesiyle fiyatin dibin de dibini gorecegini bilen sark kurnazlari butun stake eden kullanicilarin bakiyelerini sifirlamislar ve teknik bir sorun var diyerek insanlara yalan soyluyorlar. burada tarihe not olarak duseyim.

zar zor kazandigimiz paralarin dogu avrupali cakallar tarafindan hic edilmesi cok zoruma gidiyor sozluk. kendinize, emeklerinize sayginiz varsa bu tarz projelerden uzak durun.

umarim insanlari asilsiz vaatlerle kandirip paralarini calan hicbir proje gun yuzu gormez...
  • btcturk uzerinden komisyonsuz eth gondererek katildigim ico. sorusu olanlar yesillendirebilir

ekleme: gecen haftadan itibaren btcturk 0.004 eth komisyon almaya basladi. bence hala piyasanin altinda. binance 0.009, paribu 0.008 aliyor

ekleme: stc 12 mayis saat 14.00'da kucoin'de listenecek kaynak
    yarin satmayi dusunenler varsa stc wallet'dan kucoin hesabina 14'den once cekebilirsiniz. transfer ucreti olarak 2000 stc aliyor bilginize.
  • kime göre neye göre shitcoin?
  • sadece internet sayfasina az biraz goz gezdirince, arkasindaki tipler kimmis diye bakinca scam oldugunu anlamanin pek zor olmadigi sey. andrew phd arkadas direk cuzdaniniza talibim der gibi bakiyor.
  • 13 dolara 741 adet sahip olduğum coin. scam çıkarsa 13 dolar beni batırmaz ama 1 dolar olursa 741 dolar yapar. bu tür coinlere itidalli yaklaşmakta fayda var. yatırıp unutmalısınız. dönerse sizindir dönmezse hiç sizin olmamıştır. yatırım tavsiyesi değildir.

edit: 21 mayıs 2021'de an itibariyle 741 tanesi 24 dolar yapmaktadır.
  • market cap = - -

piyasa değeri olmayan bir coin, buna kayda değer miktarda yatırım yapacaklar öncelikle mr çektirip kafatasının içindeki eksik organı tespit etmeli.
  • (bkz: ponzi)
  • cüzdan adresime parayı gönder sana stc vereyim diyen bir websitesi var. amk nerddn vereceksiniz stcmi. email ile üye olduk başa bok yok cüzdan adresi bile istemedi. nasıl verecek bana stcmi emaille mi atacak???
  • merkezilesmemis borsadan yapacaginiz islemlere dikkat edin gaza gelmeyin, aldiginiz koinleri ne zaman satabileceksiniz, projesi ne arastirmadan almayin, bu coinin projesi kabaca eğitim goderleri, dalmayin uzulursunuz.
hesabın var mı? giriş yap