• böyle beceriksiz, kafa ve beden olarak olaya uygun olmayan kazmaların neden böyle bir yarışmaya gönüllü olarak katıldığını anlamadığım yarışma.
    lan hantalsan, kafan bu tip oyunlara basmıyorsa, herhangi bir sportif aktiviteden bi skim anlamıyorsan ne işin var orada, git kahvede kağıt oyna ya da kankilerinle starbucksta keyif yap amk.
  • yunus günçe (ç ile)'nin iki oyun alsak da kızlara sarılsam diye beklediği yarışma gibi geldi bana. ne zaman ünlüler oyun alsa yunus bir kıza sarılıyor. **
  • yılmaz morgül regl olmuş heralde havuza giremiyor.
  • şu gönüllüler takımında acaba cenabet biri mi var lan? acun bi yoklasın. bu kadar bahtsız bedevi mi olunur? yazık valla.
  • armut kafali fok baliginin teki az once erzak dagitimi gayet esit dagitilmasina ragmen aman sadakamiz olsun diye laf etti. sanki babasinin sariyerdeki deniz manzarali arsasini hibe ediyor. 35 yasinda adami semih destekcisi yaptiniz amk
  • bu arkadaşlar, kazandiktan sonraki ,cok itici ama bi o kadar artistik hareketleri nerden buluyolar. "gunçe ç ile:)"
  • yılmaz morgül'ün kişisel gelişim kitaplarından fırlamış sözlerine 7/24 muhatap olmak zorlu parkurlarda yarışmaktan daha zorlayıcı olsa gerek. takım ruhu, birlik-beraberlik, uyum, dünya barışı vs. temalı konuşmalar iyi hoş da oraya yarışmaya gitti insanlar.

yılmaz morgül belli ki moore'un ütopya kitabını okumuş gitmeden. öyle bir ada kurmaya çalışıyor. umarım başarılı olur da, ütopyası olmayan insanlara ilham verir.

bir önceki paragrafta, survivor izlediğimi ama sıradan bir insan olmadığımı göstermeye çalıştım. moore, ütopya falan. yeterince entelektüel göründüm galiba.
  • survivor izlediğim günden beri her daim gönüllüleri destekleyen biri olarak bu sene bana karmaşik duygular yaşatan gonulluler takımına tahammül edemiyorum. egoları şişmiş birkaç embesil, cadde bebesi ve kendi fikirleri olmayan kuklalar. tartışma nasıl olur, nasıl laf anlatılır bilmeyen hatta ve hatta kelime bilgileri(sığırcığın kuş olduğunu bilmemek) ilkokul çocuğu kadar olmayan şahıslar.

semih ayri bir başlık altında incelenmesi gereken bir yarışmacı. antipatikliğinin yanında zekası inkar edilemez. diğer yarışmacılarla girdiği tartışmalarda uslubuyla takdirimi kazanmıştır
  • yeni yayın akışına göre acun survivoru 5 güne çıkartmış buna göre ada konseyi de çarşamba olacak . 7 -24 yayınlasın oda kurtulsun bizde
  • bu yıl garip bir şekilde izlemediğim beni bağlamayan programdır.
hesabın var mı? giriş yap