• küba'daki komünist rejimin propagandasını yapan kapitalist yarışma.
  • küba ödülünü duyar duymaz "acaba atatürk büstünü ziyaret ederler mi?" , "giderlerse rumlar eşlik eder mi?" -etmezler şüphesiyle- diye eşime sormuştum.
    bu akşam cevabımı aldım, rumlar eşlik etmedi.
    yunanintanda tepki çeker kaygısıyla sanırım.
  • yunanlıların atatürk büstünü ziyaret etmemesi değilde atatürk'e soykırımcı diyen yarışmanın yunan sunucusu sasis'in hala göreve devam etmesi garip.
    acun'dan sasis'e yol vermesini beklerdik.
  • bob marley'in 10 çocuğu olduğunu iddia eden yarışma. doğru cevap 11.

https://www.liveabout.com/…-bob-marley-have-4146517
  • yunan kanalında aile ödülü çoktan başladı. şu ana kadar 15 oyun oynandı ve birazdan kazanan belli olacak ama tv 8'de bil bakalım var.
  • 2 şubat'ta başlayan yarışmada, 1 ocak'ta seda videosunu sözlükte paylaşan, sema için "televizyonda her şey çok net gözükmese de ne kadar iyi bir insan olduğunu tanıdıkça anlarsınız." yazan ve "ikizlerin kullanıldığını" belirten birine seda ve sema'nın yakını denir.

önceden nba final ödülü veren acun medya bu ödülden de vazgeçti. güzel insanların yaşadığı küba ödülünü beğendim. nba finali de yarışmacılar için güzel bir deneyim olurdu.
  • hiçbir sene kaçırmayan ben, bu sene bir bölümünü yarım saatliğine bile izlemedim.

dokunulmazlık oyunu geliyor herşey yalan bu oyun gerçek, adadan bu hafta kim gidecek, çok açız, adam başı tek yumurta kazanıp yalandan çocuk gibi sevinmeler, zart zurt, hep aynı muhabbet sıktı artık.
  • seda fatih terim gibi, yenildi mi rakibe sarıyor, default sude’yi seçiyor, bakıyor o oyunda daha zayıfı varsa ona geçiyor. seçmelerde bora ile ikisi çete olmuş, istediklerini alıyorlar. . dalaka ile aklını bozmuş, bir hırs bir sinir hanımefendi görünen gizli kezbanlardan.
    (bkz: türk kızlarının neden böyle olması)

bora da kendini çok popüler, bir kaç gömlek üste sanıyor, okay’ı küçümsüyor. okay’la ilgili yunanlar olumlu şeyler söylediğinde asla çevirmiyor. seda ile ikisi hep bir açık arama fesatlığında.
    neyse bu sene sarmadı, parkurlar birbirinin aynısı gibi, çok oyun var, bıktırdı. yarışmacılar havuzdan çıkınca daha çok belli oluyor, dana gibi olmuşlar, göt göbek, çok fena, sude hele koşa ıyor, okay desen top gibi olmuş, nasıl açlıkmış bu...yalanlar yalanlar...

seneye ünlüler gönüllülere dönüş olsun, değişmez kurallar olsun, fabrika ayarlarına dönülsün.
  • bitik program.
  • yıl olmuş 2019. survivor yapmış 73. baskısını. hala survivor izleyenler var. temcit pilavı gibi aynı şeylerin çevrilip çevrilip önlerine konulmasından insanlar nasıl mutlu oluyor anlamıyorum.

sen survivor’ı izleyerek geceni gününü geçirirsin, o esnada elin adamı gelir burnunun dibindeki adalara bayrağını diker. gündemden haberin bile olmaz.
hesabın var mı? giriş yap