• nisa sana bir sözüm var:

yunus günçe'nin tabiri ile;
    "nisa bi' git.. s ile"..

her yenilgisinde oturup ağlamaz bir insan.. bu kız bu yaşa gelene kadar kendisine kimler, nasıl sabretti valla tebrik ederim.. şahsen böyle ağlak zırlak evlâdım olsa, dostum olsa, kardeşim olsa; ağzına kürekle vururum..

dün programı izleyememiştim, bugün tekrar kısmında izledim ve yine mert için şunu demek istiyorum:
    mert, sen insanları ne kadar küçümsüyorsun?.. nedir bu g.tunun kalkikliginin sebebi acaba?
    dün karşı takım ne kadar başarısız olursa olsun, anlat bakalım oyunu oynanırken "sayı bizim belli şunlara bak" minvalinde yaptığın o itici konuşma yeniden karakterini göstermiş.. gerçekten çirkin bi kalbin var.. kötü olduğunu bu kadar belli etme bari..
    yenildigin zaman kendi takımından da kimseyi adam yerine koymadigini gördük salıncaklı top yarışında.. ersin ve yunus için "bu fizikte insanlara en uygun oyun.. ve bu zekâda.. ona rağmen beceremediler" dedin.. yani ikisi de gerizekalı dedin sırf yenildiğiniz için..

bu yarışmanın en başarılısı kim bilemem ama en kötü kalplisi sensin mert.. namert..
  • nisa'nın ağlamasını görmekten ben sıkıldım kız ağlamaya sıkılmadı.
  • birinin artik nisayi ıssıza götürüp sikme zamani gelmedi mi
  • bu murat özarı kadar mübalağa sanatının içine eden adam yok. mert'e einstein, nisa'ya messi diyerek saçmalamada arşa çıktı...

korona bir dert; survivor'ın nisa şımarığı yüzünden eziyete dönmesi iki dert... alın şu şımarığı yarışmadan, ünlülerden bir kızı gönüllülere transfer edin; hepimiz rahat edelim.
  • burda nisa diye bir kızcağız var. allah affetsin tam bir nihal ziyagil.
  • mertin boş konuştuğu yarışmadır
  • nisa konusunu abarttınız sözlük yazarları. kimi insan da böyle işte bu da böyle oluversin. yok psikolojisi şöyle yok böyle yetiştirmişler. zora gelemiyordur, canı sıkılıyordur, bu almıştır, şımartılmıştır ağlıyordur. nedir yani atla deve mi? kadınlara demediğini bırakmayan sürekli gergin gergin aforizma üreten nihat doğan, ilkel ilkel sinirlenip iki yarışmada bir kavga çıkartan turabi, ne dediği anlaşılmamasına rağmen sürekli dırdır sinirli sinirli konuşan serhat akın yerine bunu tercih ederim. yürüyedur küçük şımarık jelibon parçası, ayağına taş değmesin...
  • murat özarı algı yapıyor başka bir şey değil, ona konuşması gerekenler söyleniyor o da konuşuyor bu kadar basit. acun'un yarışmada tuttuğu birine herkes yüklense o zaman da acun başarısız yada süreci doğru yönetmediği düşünülecek. nisa' nın savunulacak en ufak tarafı yok bunda acun suçlu değil ama böyle şuursuzca da bir yarışmacı savunulmaz kimi kandırıyorsunuz, bir siz biliyorsunuz görüyorsunuz herşeyi. kendi kendilerini eğlendirsin dursunlar survivor extra da kapattım şimdi film izliyorum.
  • murat özarı kadar rahatsız edici bir yorumcuyu tarih görmemiştir. pek fazla futbol yorum programı izlemem, hatta hiç izlemem ama bilmiyorum bu adam kadar hanzosu var mıydı.
  • unlülere itici diyenleri gordukce guluyorum.
    sercan nefes alsa gordunuz mu nasilda itici nefes aliyor diyecek ergenler var baslikta.
    adamin baris olayindan beri bir hatasi bile yok. parkura cikan her arkadasina en cok destek veren taktik veren o. kaybetse bile olsun deyip ilk çak yapan yine o. adada desen sorunu yok. 2 haftadir sakat olmasina ragmen benchi yukselten o. performansindan bahsetmeye gerek bile yok.
    buna ragmen hala takilmislar bi olaya sorcon otoco sorcon koforboz... gidin biraz tweetlere bakin o ovdugunuz yarismacilarin cogu kufur ediyor.
    ama gozunuz bir tek sercanin ettigi kufurde...
    ıyiki twtter batakligina dustum bolca asla panoramalarda gosterilmeyen gayet neseli duygusal saf sercan videolari izledim..

ohh beee rahatladim artik...

gonullulere gelirsem piknige gelmis gibiler miy miy miy izlerken bunaliyorum onlari.
hesabın var mı? giriş yap