• acun beğ istanbul’dayım dedi. karantinaya almamışlar mı bu acun reisi.

fakir gelince karantina derler, zengin gelince hoşgeldiniz derler müge apla.
  • ligin durduğu zamanlarda hafta sonları zirve yapan başlık olmuştur.
    haftaya başlıyor işte lig, kurtulacağız bu başlıktan çok şükür. zira kusacam artık lan yeter!
  • korona döneminde mecburiyetten izlemeye başladığım, doğal halleri nedeniyle nisa ve yunus emre için izlemeye devam ettiğim program.
  • isim bitki şehir oynasalar bu şirinler yine kazanamaz.
  • cemal can vs yunus emre çıksa cemal'i de harcarız. ne danla, ne diğer sosyal medya mecraları onu kurtaramaz.
    kimse sözlüğün gücünü test etmeye kalkmasın...<em em ey> her yerde.
  • survivor için kısa vadede tek isteğim evrimin elenmesi.
  • galiba oldu arkadaşlar tweetiri da arkamıza alıyoruz yavaş yavaş yürüyedur sarı fırtına reis.

https://twitter.com/…tatus/1269369616410738694?s=21
  • evrimin hissettiklerini soyledikleri lafların tersini alarak anlayabilirsiniz.

örnek 1
    soz: bu takima geldigim icin cok mutluyum

ic ses: 4ü kanka hiçbiri beni sevmiyo, adalar birlestiginde elifi kucaklayıp havaya kaldirmistim, emrenin ağzının icine duserek saclarini oksamistim, surekli takimlar degisse de kurtulsam demistim, yine bunlara dustum

örnek 2
    soz: korkuyosunuz hepiniz eleniceksiniz korkaklarrr(o sirada hungur hungur aglamaktadir)

ic ses: bu 4lu beni yazar artik dokunulmaz da degilim boku yedimmm
  • evrim gideceğin gün vereceğin tepki ve surat ifadesini çok merak ediyorum.
  • şaşırmayın. yunus emre ne elenmekten korktu ne de şampiyon olmak istedi. onun tek istediği dostluktu. böyle mutlu, rahat, “yumuşak” olmasının sebebi de bu dostluğu bugün yaşayabilmiş olması. başka hiçbir şey umurunda değil, öyle çıkarsız saf iyi birisidir reyis. bu sebeple ölümüne yanındayız.

hep sırtından hançerlendi, acun da dahil olmak üzere herkes tarafından haksızlığa uğradı. yunus emre yalnızlığı diye bir şey var. yalnız hissetmedi bugün ilk defa.

keşke bilse artık yalnız değil buradayız, onu şampiyon yapacağız
hesabın var mı? giriş yap