şükela:  tümü | bugün
  • çok yeni ve diğerlerinden farklı içerik sitesi.
    internette ilgilendiğimiz konuyla ilgili sağlam içeriği bulmak bu devirde deveye hendek atlatmaktan daha zor.
    ben size içerik bulamazsınız demedim, sağlam içerik bulamazsınız dedim

nedir bu sağlam içerik? bir yazı, bir makale, bir liste adına ne derseniz deyin; okuduktan sonra tatmin, haz duygusu oluşturacak, okuduktan sonra içerik yazarı adına utanmayacağımız içerikler,

ayrıca gömülü reklam için kırmızı çizgilerim var. ben içeriği okuduktan sonra reklam olduğunu anlayınca kendimi aldatılmış hissediyorum.

son olarak biliyorsunuz, internette illa birileri sana haber fırlatıyor, 3.sayfa haberlerini görmekten ciğerimiz soldu. neden 3 saat sonra hatırlamayacağım ve beni düşünmek yerine tepki vermeye zorlayan mecmuaları okuyayım? ilgilendiğim alanla ilgili içeriğe erişmeye çalışırken mayın tarlası gibiler, tepki vermeden huzurumu kaçırmadan bişeyler okuyabilirsem günü kârlı kapatıyorum.

tüm bunları ele aldığımda çözümü laps diye ortaya koymuş “suurs.com”.
    sanıyorum ki içeriklerin kalitesinin yüksek olmasının en büyük nedeni sırf merak ettiğimden yazarlık için başvuru yaptığımda bana ilgilenmekten zevk alacağım bir alanda içerik üretebileceğimi söylediler, sitenin tüm gelirlerinin %40’ı mevcut yazarlar arasında paylaştırılıyor diye de eklediler. oha dedim. vizyon şoku yaşıyorum bi sn. gözüme bişey kaçtı.
  • merakıma yenik düşüp teoman’ın şarkısında bahsettiği “çölde çay” filmini araştırırken karşkma çıkan içerik sitesi. okuduğum yazının ardından benzer kategorilerdeki yazıları da okumaya başladım. ana sayfadaki içerik akışına baktığımda anladım ki aynı zamanda bir haber sitesiymiş suurs. fakat farklı olarak şunu diyebilirim ki, canları ne isterse onun haberini yapıyorlar, gereksiz bi haber kalabalığı yok. her öğlen yarım saat sitede göz gezdirip kafanızı fazla karıştırmadan güncel şeyleri takip edebiliyorsunuz. sloganları “keyfi haberler merkezi”ymiş. aynen de öyle diyebilirim. ben sevdim, çevremdekiler sevdi. böyle devam suurs, çizgini bozma