şükela:  tümü | bugün
 • yıllarca yakınlarının cinsel tacizine uğrayıp polise başvurmak için oturup bir kroki hazırlayan zeki kızdır.

  http://www.birgun.net/…-polise-basvurdu-128871.html

  edit: o krokiyi hazırlayabilmesi, "görgü tanığı" gibi ifadeler kullanabilmesi, yazı stili çoğu yetişkinden akıllı olduğunu gösteriyor. belki ilerde çok başarılı bir avukat, hakim, savcı vs olabilecek bir insanı bir anlık zevkleri için harcayan itler kahrolsun.
 • linkteki habere konu olan ve ülkeyi yönetenlerin toplumu ne hale getirdiğine örnek olacak çocuktur.

  olay ne yazık ki türkiye konjonktüründe duymaya alıştıklarımızdan fazlası değil. tuhaf ve korkutucu olan, çocuğun ya da ailesinin buna 8 sene boyunca ses çıkaramamış olması ve çocuğun olayları krokilendirme çabası. bu kroki seri cinayetlere bağlandığında hollywood film senaryosu oluyor zaten.

  edit: krokideki şu notla ailenin de notu verilebilir: "11.9.2016 pazar günü: halam görgü tanığı. o gün halam ve ben alkol almadık." halam ve ben alkol almadık demiş çocuk. çocuk bunu diyen, 12 yaşında çocuk.
 • insanlığın içerisinde olduğu rezilliği suratlarına vuran çocuktur. şunun gibi şerefsiz güruhunun iğrenç emellerine alet edilen yavrucaktır. bunlar idam edilmedikçe sayıları da artacaktır.

  eli uçkurunda gezen babaların olduğu dünyada akrabaların tacizleri şaşırtıcı değil. allah bir kere değil, bin kere cezanızı versin.
 • kelimeler kifayetsiz, ne diyeceksin, kime anlatacaksın. en ağır cezaların verilmesi lazım.
 • aslında o orospu çocukluğunun, şerefsizliğin, haysiyetsizliğin krokisidir. ulan küfretme diyorlar bunlara küfretmeyim de ne yapayım. sizin gibi akrabayı sikeyim ben. şerefsiz dölleri, aşağılık mahluklar. magmanın çocukları.
 • çocuk ve taciz, tecavüz kelimelerini aynı cümlede kullanmak bile yeterince iğrençken 12 yaşındaki kıza tacizcilerinin listesini yaptıran akrabalarına, ailesine, devletine yazıklar olsun.
 • anası bababası bunca süredir farketmemişmi diye sordurtan haberdir.
 • okurken defalarca oha dediğim haberdir, 4 yaşında tacize uğramak nedir?, bunu tecavüzcüsünün söylemesi nedir?, bu insanlara günaydın diyorsunuz, bu insanlarla aynı ortamda bulunuyorsunuz fakat bu insanların insandan daha aşağı olduğunu bilmiyorsunuz, ben vatandaş olarak bu insanlarla hiçbir bağım olsun istemiyorum bu sebeple bunların teşhir edilmesi taraftarıyım, hadi bu kızcağızın sesi çıkmış, şikayet etmiş, peki sesi çıkmayan olanlardan kimseye bahsetmeyenleri ne yapacağız?