• ta! da! sadece migroslarda ! beğenmedim, yiyemedim. hindili bulgur pilavı mı ne...
  • jambon ve cheddar'lı sandvici fena değil. türkiye'de 7 eleven hissi yaşatıyor. fiyatı biraz tuzlu ama ne zaman akaryakıt almaya benzinliğe girsem kahvaltı niyetine alırım bi tane.
  • web sitelerinde hiçbir ürünün fiyat bilgisi yok.
  • italyan salatalı sandviçini beğendiğim marka. cheddar peynirliyi de merak ediyorum ancak hem doyurmuyor hem de fiyatı 8.90 tl. 5-6 liralık olsa alır iki tane gömerm.
  • outdoor kitlerinin profesyonelliği karşısında şaşırdığım firma. içinde alevsiz ısıtıcı bile var. beklentilerimin üzerinde bir şeyle karşılaştım diyebilrim. türkiye'den böyle ürünlerin çıkması gerçekten güzel.

bir incelemesine şuradan bakılabilir: https://youtu.be/0i7ewyn4chs
  • outdor kitinin paket tasarımıyla woaow dedirten firma.
  • üzerinde “sadece migrosta” yazılı etli nohutunu demedim. herhangi bir katlı maddesi yok, fiyat uygun, tat gayet iyi, eti de bol. yayla yemek hazır bulgur pilavı serileri ile iyi bir ikili. yemek derdim sona erdi
  • dağ evi/köy evi konseptinde bir mekan için uzun süreli saklamaya uygun stok amaçlı almadan önce birkaç ürününü deneyeceğim firma. tadı idare ederse bile yeterli olacak fakat son 3-4 enrty reklam kokuyor. bakalım, tecrübe edince editlerim.
  • hazır sandviç yapmayı en hızlı şekilde bırakması gereken marka. yahu bunu yaptıran tasarlayan eden kişiler hiç mi deneyip de bu olmamış falan demiyorlar
  • migrosta satılan mercimekli enginar yemeğinin tadı muazzamdır.
hesabın var mı? giriş yap