• klibinde binbir türlü rapper barındıran n.o.r.e. parçası. parçaya birer verse giren isimler pusha t ve 2 chainz. french montana da nakaratta tadow tadow diye bağırıyor anca.

klibi
  • fkj ve masego adlı iki müzisyenin ortak çalışması.
    stüdyo canlı icrasına buradan hayran olunabilir.
  • bir ara dinlettiler bana bunu, "yea kafam iyi ondan bu kadar iyi geliyor, yarın dinlersem kesin meh diyeceğim" deyip ertesi gün (normal olarak) hafızadan silmişim.
    sonra geçen gün autoplay'de denk geldi; geliş o geliş...
    tedeyyy tedeyyy (hayır tadow değil) diye dolaşıyorum 1 haftadır etrafta.

vallahi müthiş şarkı, harika beste, dev vokal.
    fkj'i zaten sever ve dinlerdim de, son birkaç senedir sevdiğim sanatçıların diğer şarkılarını da dinlemek yerine hz. spotify ne verirse onu yediğim için kendimi böyle salak durumların içinde buluyorum sık sık.

özetle, siz de tedeey'leyin; bir şey kaybetmezsiniz.

edit: klibi de gelmiş iki gözümün çiçeyinin, bu sefer masego ağırlığını koymuş.
    gerçi yine de 8 dakikalık bu versiyonunu tercih edebilirim çünkü <3<3<3
  • 1 sefer dinleyip kapatabilen anlatsın nasıl başardı bunu...
  • dinledikten sonra 10 dk içinde sevişmeniz gerekiyor öyle bir şarkı.
  • -hangi enstrümandan koyalım abicim?
    -ortaya karışık yap bir şeyler işte!
    -hıı?!
    -ne diyorsam onu yap!

bununla beraber abimizin niye klibin başında elinde pasaport var hiç anlamadım. uçaktan iner inmez kayda soktular galiba.
  • resmi video klibi dün çıkmıştır.

masego & fkj - tadow
  • masego ve fkj ikilisinden dinlenilmesi gereken sanat eseridir.
  • video linki yukarıda verilmiş zaten. klibinde, kameranın bir toz zerresi gibi (evet youtube yorumlarından çaldım tabiri ama çok isabetli) stüdyoda dolaşıp gerçekten o anı yaşayarak harika müzik icra eden insanın enerjisini yansıtan şarkıdır. herhalde chill müzik nedir sorusuna bir şarkı ile cevap verilecek olsa cevabı tadow olurdu. tadow.
  • 8 dakika 6 saniyelik red bull studio'larında kaydedilmiş müthiş "ana tanıklık eden" görüntüleriyle birlikte bir klibi vardır. ben bunu spotify benzeri mecralardan erişebildiğimiz versiyonuna tercih ediyorum. yıllardır hayal ettiğim tarzı icra etmiş adamlar. bunun doğaçlama ortaya çıktığını behind the lyricsde okuduğumda resmen inanamıştım.

müthiş.
hesabın var mı? giriş yap