• bu olay benim de başıma geldi ama doggy pozisyonunda değil, misyoner pozisyonunda. durumun vehametini buradan anlayın işte. hayalarımı bulaşan boku hissetmemle birlikte yaşadığım travma 6 ay aseksüel yaşamama sebep oldu.
  • büyük şanssızlıktır. yazmıyım şu sikimsonik başlığa dedim ama girilen entryler güldürdü, motive etti.

yahu arkadaş siz ne kadar midesiz adamlarsınız. götünü yıkamaktan aciz olan kadın kendini az çok belli eder. pistir yani illa ki anlarsın. nasıl onunla anal ilişki deniyorsunuz. mastürbasyon yapmak daha iyi değil mi? en azından bilinçaltında bir bok kokusu olmaz. yarın bigün normal bir kadınla ilişkiye girerken hop o koku aklına gelse penisin çekiç sapı gibi sertleşmiş de olsa bir anda bamyaya döner.
    slav ırkına mensup bir kız arkadaşım vardı. anal deneyelim mi dedim kız gidip götüne hortum sokup yıkamış gelmiş a dostlar. şu inceliği bakar mısınız. şurada gördüğüm entryler güldürdü ama bir o kadar da üzdü...
  • başlıktan gelen koku kadar rahatsız etmese gerek.

(bkz: çığır açayım derken başlık sıçmak)
  • şu yaşıma kadar hiç başıma gelmedi ama okurken midem bulandı. (bkz: iğrençsiniz ibneler)

nereden buluyorsunuz bu kadınları kardeşim, yoksa ortada bir tane kadın var hepiniz aynı kadına mı denk geliyorsunuz ?

başıma gelse hayattan soğurum herhalde
  • tabir-i caizse ;
    (bkz: bokunu cikarmak).
  • allah cezanızı vermesin dedirten.

hem nefret/tiksinti karışımı hissedip, hem de gülmekten yıkılarak okuduğum ilk başlık oluyor kendileri.

başlık ayrı bir enkaz, entryler ayrı bir dram.

hayır birde betimlemeler güçlü, insanın gözünde canlanıyor amk.
  • allah cezanızı kaldırsın... bu nasıl bir başlıktır, ulan hiç mi utanma kalmadı sizde.

tanım: tespit sıçmamış, adeta sıçarken kanırtmış yazar beyanatı.
  • göte doggy yapmak nedir la? başka nasıl ulaşma niyetindesin o göte amaç bağırsak patlamaksa o ayrı. lütfen biraz anatomi öğrenin.

(bkz: cahil başlığı)
  • çözümü lavman’dır. kesme işaretiyle özellikle ayırdımkı bilmeyenler ne olduğunu anlasın.

bunu yapmak istemeyenler için başka bir yöntem anlatcam ama herkes okuyamayabilir.

loading...
hesabın var mı? giriş yap