• ulan kanzuk... herkesi yazar yaptın, adamlar artık ikili üçlü hesap alıp, güne girer gibi reklama giriyor.
    tanım ; bokum gibi site
  • ebay'a, amazon'a, aliexpress'e entry girerken reklam değil, tahtakalehobi'ye girince oooooooo .
  • neden arkadaş linç edildi anlamadım ancak sanatsal hobileri olan biri için oldukça makul fiyatlı olduğunu gördüm.
    benim sanatsal'dan 25 liraya aldığım tuvale 12 lira yazmışlar. kalitesini de görmek lazım tabi.
    acilen şövale ve tuval ihtiyacı olan biri olarak benim işime yaradı.
  • memnun kaldığım sitedir. buradan 50x70 resim kağıdı, kömür füzen gibi birkaç resim malzemesi aldım. önceki entrylerde bahsedildiği gibi gerçekten 24 saat geçmeden (3-4 saat kadar) ürününüz kargoya verilmiştir diye mail geldi, şaşırdım. ürünlerimin eksik geldiği oldu. mail attım, durum ile ilgili özür dileyip aynı hızda ürünü gönderdiler.
  • elektronik işleri ile uğraşırken masa zarar görmesin diye kesme matı ararken bu siteye denk geldim. zaten fiyatlar aşağı yukarı aynı diyerek sipariş verdim. tam 4 dakika sonra kargoya verildiği bilgisi geldi.

hangi ara ürünü buldunuz, paketlediğiniz, kargoladınız lan?
  • sanatsal ürünler satan bir site. ben buradan hiç alışveriş yapmadım. ama ümraniye'deki dükkanlarının müdavimi olduğumu söyleyebilirim.

küçük bir dükkan düşünün; ağzına kadar her çeşit sanatsal malzemeyle dolu. siz raflar arasında gezinirken dükkan vızır vızır işliyor, müşteriler girip çıkıyor, birileri yeni mal getiriyor ya da sipariş çıkarıyor, telefon sürekli çalıyor, online siparişler veriliyor, müşteriler birbirine tavsiyede bulunuyor, dükkanın önünden geçenler içeridekilere selam veriyor..

bulamadığınız bir ürün varsa hemen getirtiliyor. üründe sorun varsa değiştiriliyor. tavsiye isterseniz veriliyor. herkese yetişiliyor.

enteresan bir dükkan yani. kışın buz gibi yağmurlu havada hem de pazar sabahı 9'da diğer her yer kapalıyken içeri giriyorsunuz, kasanın önünde 3 kişi. sağ tarafta hacı amca, sol tarafta mimarlık öğrencisi, ötede emekli teyze herkes almış eline bir malzeme ya da boya evire çevire mutlu mesut inceliyor.

yani burası ümraniye çarşı'da gayet iyi iş yapan bir dükkan.sahipleri de dürüst esnaf. bir depo + göbeğini kaşıyıp sipariş gelmesini bekleyen iki çağrı merkezi çalışanı gibi düşünmeyin. online siparişte sorun varsa edilen telefonu da o kasadaki eleman yanıtlayıp çözüme ulaştırıyor.
  • aldığım 3 parça ürünü, siparişin ardından 24 saat geçmeden elime ulaştırdılar. ilk defa verdiğim bir sipariş bu kadar çabuk geldi. mutlu oldum. hep rezaletleri yazacak değiliz ya memnuniyet de belirtelim azıcık.
  • sürekli resim yapan bir aile olduğumuz için bu siteden tuval , boya vs bir çok ürün aldık. şimdiye kadar hiç sorun yaşamadım ayrıca diğer sitelere göre fiyatları çok daha uygun.

reklam falan demişler de beğendiğimiz yerin reklamını yapalım ki daha çok insan faydalansın. ben bi siteden alışveriş yapmadan önce gelip bakıyorum ekşiye kötü yorumu vs var mı diye.
  • bozulmuş, bayatlamış ürün satan şark kurnazı firma. kusurlu ürün iade edildiği halde geri dönüş sağlamayan, süreci başlatamayan dolandırıcı firma.
hesabın var mı? giriş yap