• ona küçük blowjoblar yap.
  • tuzladan binip beylikdüzüne gidiyorum demeniz yeterli olacaktır

edit: imla
  • en uzun mesafeye, en uzun yoldan, trafiğin en boş olduğu zamanda gitmek ve para üstünü almamak.
  • sizin istediğiniz yere değil onların istediği yere gitmek.
  • taksiciler müşteriyi en hızlı şekilde gitmek istediği yere bırakıp sonra diğer müşteriyi almak ister. eğer bunu sağlayabilirseniz taksiciyi mutlu edersiniz.
  • para üstünü almamak ve yol boyunca taksiciyle havadan sudan muhabbet etmek.
  • trt payı gibi taksicilere de sus payı vergisi verilsin - bık bık etmeyi bıraksınlar artık.
    resmen mafyalaştılar, çoğu trafik magandası arabaya binmeye korkar olduk.
  • 49 tl tutan hesap için 50 tl verip üstü kalsın demek bile mutlu edecektir bu arkadaşları. 1 tl ye bile tamah edebilirler.
  • hatırlar mısınız bilmem, birkaç ay önce taksiciler odası başkanı adına sahte bir açıklama yayılmıştı. söz konusu paylaşımda oda başkanının "insanlar özel arabalarını korsan taksi gibi kullanıyor. kendi arabasında annesini, babasını, çocuklarını taşıyorlar. devlet buna izin vermemeli. sadece araç sahibi aracında yolculuk yapmalı diğerleri taksi kullanmalı" söylediği iddia edilmişti. (ilgilisine link )

bugün çıkan martı haberlerinden sonra artık bu paylaşımın doğru olduğunu ve bir şekilde bilinçaltlarını yansıttığını düşünüyorum ben. her hanenin bir de taksicisi olsun mesela aylık sabit bir para ödeyelim. eğer olur da bir gün taksiye binmek icap ederse yine taksimetre açılsın, yolcu seçsin, sahte para kakalasın, orada trafik var diyip dolaştırsın.
  • taksinin kapısı açıp içeri 10 - 20 lira atıp kapıyı kapatın. cam açıksa eğer camdan da atabilirsiniz. böyle fıstık atar gibi.
hesabın var mı? giriş yap