• okuduğu bölümü kız yoğunluğundan dolayı tercih ettiğini düşündüğüm sosyopat.
  • yeni taciz ve tehditleriyle twitter'da hortlamis olan kisi.
    daha onceki tacizleri sonucunda herhangi bir cezai yaptirim uygulanmadigi icin de buyuk bir rahatlikla 'kici kirik tc mi bana ceza verecek" diyebiliyor.
  • az önce twitter' da tehditleri önüme düşen tacizci.

başlığı yoksa diye açmaya gelmiştim ancak twitin altında da görüleceği üzere daha önce de çokça vakası olduğundan adına başlık açılmış fakat yeterli ilgiyi görmemiş.

eğer gerekli önlem alınmaz ise bir gün o boş tehditlerin altını doldurmaya kalkıp birinin canını yakmaya çalışacak.
  • özgecan aslan gibi yaparım başlığından (bkz: #114316754)
  • bunları görmeye, okumaya dayanamıyorum, sinirlenmekten üzülmekten yıprandım yoruldum artık. neden cezalarınızı almıyorsunuz?! nasıl böyle rahatça önünüze gelen kadına asılma, hakaret etme hakkını buluyosunuz?!! her zaman bu kadar çok muydu kadına yapılan bu zulümler yoksa biz mi açıkça görür olduk? ne yapacağız söyleyin nasıl durduracağız bunları, kardeşlerimizi, annelerimizi, kız çocuklarımızı nasıl koruyacağız bu şeref yoksunlarından? ne zaman bitecek, ne zaman yaşama hakkımız, istediğimiz gibi giyinme hakkımız, sokakta rahatça yürüyebilme hakkımız olacak?! sözde oy kullanıp iş hayatına girebildik, ama her gün ölmeye, yaralanmaya, korkmaya devam ediyoruz!
  • iddiaya göre tehditlerine devam etmekte olan şahıs.
  • #sbüdetacizvar gündem olmuş. umarım gerekli cezayı alır. malum yargı sosyal medya.
  • tacizlerine devam etmektedir, umarım artık gereken yapılır. keşke ailesi daha güzel bir insan yetiştirseydi, çok yazık.
  • okul açıldığında sağlam hoşgeldin partisi bekliyor bu elamanı.
  • fetö cü, önder aytaç tarafından ifşa edilmiş fetöcü. yazdıklarına göre hollanda ya iltica etmiş. oh ne güzel sapıklık yap, fetöcü ol sonra da git hollanda da güzel hayat yaşa ne güzel dünya. bunu hollanda daki arkadaşlar da şikayet etsin
hesabın var mı? giriş yap