• göksel'in 12 mayıs'ta dinleyicilerle buluşacak olan süper ötesi şarkısı . teaser'ında anladığımız kadarıyla bu yaz her yerde bolca duyacağız bu şarkıyı :))
  • göksel'in 12 mayıs'ta çıkaracağı kariyerinin ilk teklisi bildiğim kadarıyla. bu kadın ne yaparsa yapsın muazzam incelikle yaptığı için harika işler çıkıyor ortağa. şarkının söz ve müziği kendisine ait, düzenleme kısmında tabii ki ozan çolakoğlu ismini görüyoruz.

15 saniyesi epey keyifli gelen klibi de yeteneğinden zaman zaman şüphe duyduğum bedran güzel yönetmiş, hayırlı olsun!

epey keyifli kartonet fotosu da aytekin yalçın tarafından çekilmiş..

edit: klibi de hemen burada
  • göksel'in dijital platformlarda yer almış yeni şarkısı ama single falan olmuyor be göksel, şöyle bir albüm dolusu dinleyesimiz var bizim halbuki, tam da tam da tam da şu an!

bu güzel şarkının sözleri ise şöyle;

hep bir şey eksik her şey yarım
    bu mudur hayatım
    dolmuyor boşu kalbin yarım
    dilimde dolanmış hevesler yarım

keşke şu an yanımda olsan
    işte tam da tam da şu an
    keşke şu an aklına düşsem
    işte tam da tam da şu an
    bilirim ısınır içim o zaman
    işte tam da tam da şu an

ahhhhh tam da şu an

hep tepetaklak düşer yarım
    bu mudur hayatım
    yok bir parçası ruhumun yarım
    tam buldum derken kaybolan hevesler yarım

keşke şu an yanımda olsan....

kendimi sallayasım, savrulasım var
    hiç de tutmayasım, bir parlayasım var
    aaaaaah bas bas bağırasım var
    aaaaaah topuklayasım var

keşke şu an yanımda olsan...
  • loop'a aldim dinliyorum. keske tam bir albüm olsa imis..
  • biraz pop çoğunlukla sezen şarkısı olmuş bu. ve sezenden başkası bu ağır ritmi hareketlendirip sözleriyle geçiremiyor bünyeye, hala. yani göksel mistir ama kendisinin ritminin hareketli şarkılarda (hicaz makamından seslendirdiklerini ayrı tutuyorum onlar çok güzel) bi seni konuşurum'dan aşağı düşmemesi gerektiğini düşünüyorum, teee uzaktan oturduğum yerden dinlediğim halimle yorumlamam bu kadar. hoşçakalın.
  • eve gidip yatasım var
  • goksel'in neden bir perde arkasindan soyluyormuscasina kaydettigini anlayamadigim sarki. "bas bas bagirasim var" diyor ama o enerjiyi bir turlu aktaramiyor sanki.
  • yeni çıkmış bir göksel harikası.
    ezberlemem için bir kere dinlemem yetti çünkü bayıldım!
    tam da şu an söylemek istediğim şeyler karşıma şarkı olmuş bir vaziyette geldi, yerimde duramıyorum.
  • gece gece kesfettigim goksel sarkisi. bayildim dogrusu. cok guzel is cikartmis yine. zaten sozler dokunduruyor, can yakici. ses efsane,makam muzik muhtesem. daha ne olsun baska, aklina dussem tam da su an...
  • 19 mayısta çalıştırılma gerçeği ve gençliğimin içine edilmesi karşısındaki çaresizliğim eşliğinde pearl jam-just breathe dinlemekle geçen zaman dilimi.
hesabın var mı? giriş yap