• ankara 8. sulh ceza hakimliği’nin ayça akbıyık'ın talebi üzerine verdiği 27.01.2021 tarih ve 2021/654 d.iş sayılı kararı uyarınca bu başlıkta yer alan içeriklere erişimin engellenmesine karar verilmiştir.
  • (bkz: aycaveyoga)

yüce mahkemelerimizi uğraştırdığı pozu merak edenler için amme hizmeti:
    şeyi çok merak ediyorum, savcının önüne çıkıp ne dedin? ‘pardon ben 42.000 takipçilik instagramımda totomu sergilemiştim de, sonra pişman oldum, silebilir misiniz?’ mi dedin ne dedin bir söyle hahshs

edit: bana göre nasıl ki erkekler üstsüz fotoğraf koyabiliyor ve yadırganmıyorsa aynı şekilde kadınlar da istediği gibi poz verebilir ve bunu paylaşabilirler. benim eleştirim, bu arkadaşın sosyal medyada popi olmak amaçlı koyduğu fotoğrafı daha sonra kaldırmaya çalışması üzerineydi. ancak çok önemli bir şeyi belirtmek isterim ki, bu kızın fotoğrafı kaldırmasındaki sebep verdiği pozdan utanması değil, yaşadığı yerden tehditler alması imiş. yaşadığımız ülke ve kadın cinayetleri malumunuz bu yüzden konunun üstüne düşmemek bence daha doğru olacaktır. sevgiler.
  • pozu zaten göremedik de başlık da gitmiş.
  • başarılı bir hanım,kıskanmayalım lütfen.
  • lan fotografi millet gtume baksin diye koyuyorsun zaten sonra neden tribe grip icerigi engelletiyorsun
  • helezonla birleşmiş bir ablamızın pozudur.
  • ust edit: özelden gelen bir mesajda polisiye duruma dönüşen ciddi bir tacize uğradığı yazıldı. elestirebiliriz ama taciz vs gibi durumlar herseyden öte korkunc seylerdir. bundan dolayi bir iki gun icinde mesajimi silecegim. sadece buradan bu kotu olayi ve kadinin yasadigi magduriyeti yazmak istedim. kendi adıma ozur dilerim.

herkes götüme bakmış oysa ki düşüncelerimi ön plana çıkartmıştım diye düşünen birinin pozu. yoksa neden götünü açıp sonra da ilgi artınca vazgeçmek istesin.
  • ikinci sabire meltem banko olma yolunda ilerleyen poz.

yog acı ab lamızın poz u diye alternatif başlıklar gelecektir.*
  • hiçbir özelliği olmayanların göt ile öne çıkma isteği sonrası verilmiş, bu gerçeği yorum olarak görmek istemeyen bir hanımefendinin içerik kısıtlama motivasyonuna neden olmuş poz
hesabın var mı? giriş yap