• en hip urunu 'cheek satin' olan, maureen kelly isimli kızıl tatlı bir kadının kurdugu kozmetik markası
  • bu marka bi harika dostum.
    bildigim kadariyla ( yalan soyledilerse topunu doverim) en dogal kozmetik markalarindan biri. sahane maskaralari, kalici rujlari, basarili kapaticilari ooooo say say bitmez. hele bi primeri var ki efsane, gerci kullanmiyorum oyle seyler de aklinizda olsun diye.
    hem dogal, hem kalici, hem ise yararli. mukemmel ^^ normalde, ne kadar dogalsa o kadar ise yaramaz. bu oyle diil.

yazmayi unutmusum: cruelty free <3
  • artik cruelty free olmayan makyaj markasi.

gecen yila kadar cruelty free olan ama hayvanlar uzerinde test yapan japonyali 'kose' markasi tarafindan satin alininca dolayli olarak cruelty free olmaktan cikan, vegan secenegi bol olmasina ragmen veganlar icin artik hayal kirikligi olan bir makyaj markasi. yerine too faced oneririm.
  • mükemmel bir marka. bir farları var bayılıyorum. ay her şeyine bayılıyorum. benefit gibi saçmalıklara para vereceğine insan gidip tarte alsın.
  • artık bayiyi geçtim, ürünlerin türkiye'de bir yerde pazara girmesini umduğum marka.

tarte rainforest of the sea water foundation son zamanlarda fondötengiller civarında hassas ciltler için zirvedeki seçenek.
  • ütuberlara kanmadan uzak durulması gereken marka.
    amazonian clay fondöten karma cildimi kupkuru yaptı. mac full coverage nc15 kullanıyorum ivory tonu bile ten rengime koyu geldi.
    bb tinted primer ise kullandığım en kötü primer. "gözeneklerini işaretliyorum, bak buradalar." diye çığlık atıyor.
    pro amazonian clay palette içindeyse 20 renkten sadece 5'i kullanılabilecek kalitede. matlar fırça deyince patlama yaşıyor. tek güzel tarafı çok güzel kokuyor ki neden ve ne için?
    maskarayı eklemeyi unutmuşum... adını hatırlayamıyorum tester boyu 4in1 gibi bir maskara göndermişlerdi. sözde hipoalerjenik olmasına rağmen gözlerimi mahvetti. anneme verdim. o kirpikleri yumuşak bıraktığı için beğendi.
    ayrıca farlarından da alerji yaptığı yönünde şüpheleniyorum ancak henüz emin olamadım.
  • kapatıcısını günahlarıma sürsem onları bile kapatacak olan marka.

abartısız, ağlamaktan siyaha dönmüş gözaltlarımı dahi mini minnacık bir miktar ile kapatabiliyor.

diğer kapatıcılar gibi tüm gözaltınıza sürüp yedirmeye çalışırsanız gözaltınız göz kapağınızla aynı hizaya geliyor. denendi, o yüzden siz denemeyin. az miktar, çok iş.
  • üst edit: yarın 08.09.2022’de satışa başlıyor. sevenlerine duyurulur.

eylül ayında ülkemizde satılmaya başlayacak amerikan kozmetik markası. shape tape‘i abd’den getirtmenize gerek kalmadı kuzucuklarım. bu arada 12 saat kalıcı allıkları da iyidir. kozmetik ateşeniz iftiharla sundu.

not: yıllardır özbekistan’da bile kendi dağıtım ağları var. bize neden bu kadar geç geldiler bilmiyorum.
  • sonunda sephora'ya gelmiş kozmetik markası.

ulan millet shape tape'i yedi bitirdi kozmetik müzesine koydu bize geldi. bir de 700 lira fiyat koymuşlar.

beklenen ürün shape tape olduğu için onla ilgili söyleyeyim zamanında abd'de yaşayan gardaşım vasıtasıyla dolar 4'ken 20 dolara bi sürü almıştım gençlik hevesiyle. hala da duruyor. güzel bir kapatıcı ama 700 liralık değil gözünüzü seveyim. kalın bir kere. eğer iyi makyaj yapan biri değilseniz bu ürünle 50 yıl yaşlandırırsınız gözaltınızı hatta. bi defa makyaj trendleri bu seneler içinde değişti. no make up make up akımı var. ince ve yok gibi duran ürünler moda artık. 2-3 sene evveldi o kalıp gibi gözaltları.

şimdi şöyle bir fiyatlara baktım da hiçbir ürünü bugünkü dolar kuruyla alınacak gibi değil. değmez dostlarım. makyaj malzemesi koleksiyonum var. aklınıza gelebilecek bir çok ürünü denedim tecrübelerime güvenin. illa bir şey denemek istiyorsanız far paletlerine bakın dicem de 1000 lira fiyat agshs kafayı yicem. yani insanız heves ediyoruz ama her şey ulaşılamaz boyutta. adamlarda 20 birim paraya satılan ürün bizde 700 birim ya. asgari ücretin 5'te1'ine ancak 1 ürün alır ay sonunda da ona ekmek banarız.
  • shape tape ultra creamy göz altı kapatıcısını ve ten görünümlü parlak bitişli fondötenini aşırı beğendiğim doğal görünümü korurken aynı zamanda kapatıcılık sağlayan bir marka. ancak bir daha alır mıyım bilmiyorum. sanki bu fiyatlara başka ürünlere de şans verebilirmişim gibi. ancak cilde aşırı parlaklık veren sağlıklı gösteren yapısı beni kendine bağlıyor.
hesabın var mı? giriş yap