şükela:  tümü | bugün soru sor
  • başliktan ve bahsedilen insanlarin tanimindan ziyade;

ben zenginim. bak ben zenginim. t bone uuuuuu. zengin oldugumu soylemis miydim ? olmus. ozetle tamam kardes galiba zenginsin ama bu eziklik nedir ?

dinimiz geregi tanim; yurdum insaninin fakirligini gizleyerek şov business a giris biletidir. cok da yanlis bulmadim sonucta baslik sahibi dahil hepimiz baskalari ne der ne dusunur diye dusunerek gunumuzu geciriyoruz.
  • her ne kadar trol olsa da doğru bir konuya barnah basmış bir et parçası yazarın tespitidir.

tavukla ben uzun yıllar önce dostça ayrıldık. sen artık başka bir şeysin dedim ayrılırken.

yapma dedi, bir şans daha ver dedi, curry veya sarımsaklı sos ile deneyelim bir kez daha dedi.

hayır dedim, hayır.. bu ikimiz için de en iyisi inan bana.

ve ayrıldık tavukla...
  • sahil yolunda cipinizle giderken camı açtığınızda maruz kaldığınız kokudan sonrasını okumadım.
  • benden bilgili çomardır.

kaç yaşında adamım, sayısız mangal yakmışlığım vardır. mangala kuyruk yağı atıldığını, hatta ve hatta yapışmasın diye kullanıldığını bilmiyordum.

yemin ediyorum aydınlandım ve şu an google'dan aratıyorum.
  • antikitede adet olduğu üzere, yağlar tanrılara sunu olarak yakılmaktadır.
  • sen önce bana nasıl zengin olduğunu anlat. fakir diye aşağıladığın o insanların sırtından ve emeğinden mi ? yoksa tarlalarınıza imar piyangosu denk geldi de hazırdan mı yiyorsun ? yoksa çok zeki ve çalışkan olduğundan mütevellit, uluslararası bir şirketin üst düzey yöneticisi konumuna geldikten sonra mı zengin oldun ?

ona göre yorum yapalım, şimdi sana ne desek boş.
  • sahil yolunda cipimle gidemediğim için göremediğim kişi.

belki de tavuk mangal yapanlardan biriyimdir.

yediğim şey de üç kuruşluk olabilir, doğru. genetiğiyle de oynanmıştır büyük ihtimalle.

ama bütün bunların, senin şikayetinin özüyle bir ilgisi yok.

muhtemelen kendini göstermeye çalışan, "hey bana bakın, sizden farklıyım!" diyen bir ergensin.
  • mis gibi kokar, ve bayılırım o kuyruk yağı kokusuna. sizler embesil gibi köy kahvaltısı için çokça paralar bayılırken o beğenmediğiniz varoş köylüler yanlarında getirir o kültürü. şehir içinde herkesin arabası yok, mangal yapabilmek için illa dağ başına çıkmak gerekiyorsa ne yapsınlar bu insanlar. şehrin her yerine apartman ve rezidans diken zengin piçlere inat yapsınlar, yaksınlar mangalları. sizin pis "ciplerinizin" egzoz kokusunu çekmektense mangal kokuları mis gibi gelir.
  • o da damar tıkanıklığından ölecek siz de, çok şey etmeye gerek yok üç günlük dünyada.