• ingiltere, londra merkezli, ana olarak tıraş ürünleri üreten, geleneksel bir mağaza/berber salonu. 1854 yılında kurulmuştur. harika tıraş kremleri vardır. geleneksel malzemeler ile ıslak tıraşa gönül vermiş hemcinslerim bu adresten internet sitelerine ulaşabilir.

avokadolu tıraş kremi inanılmaz kokuyor ve cildi nemlendiriyor, özel bir sevgim var bu ürüne karşı. hassas ciltler için ürettikleri jermyn street collection serisinin tıraş kremi de muazzam. tavsiye ediyorum.
  • geleneksel tıraşa başladığım ilk zamanlar italyan tıraş sabunu markalarını kullanan biriydim. mantığım da şu oldu; tüyü bitmemiş ingilizlerin ürettiği tıraş kremleri, sabunları biz anadolu erkeklerinin sakalını yumşatmaz, gücü yetmez reklamda da dediği gibi'' onlar yapmış coniye uyar mı ali'ye veli'ye'' uymaz mantığı. doğru ya da yanlış öyle düşündüm. yanlış düşünmüşüm ingilizler, almanlar da en az italyanlar kadar iyiymiş.

1800'lü yılların ortalarında kurulmuş ingilizlerin meşhur 3t'lerinden biri olan tobs *'un
    ( diğerleri için (bkz: geo f. trumper)(bkz: truefitt and hill)) avokadulu tıraş sabunu tam biz orta asyadan anadoluya gelen kıllı erkekler için üretilmiş.
    tıraş köpüğüyle yüze kalkanı, bariyeri koyup, tahriş olmasını engelleyen bir yapıya sahip. nemlendirmesi on numara. nerdeyse birkaç tıraş sabunu markası dışında herşeye tepki veren,yanan,tahriş olan, tıraştan sonra kaşınan bir yüze sahip olan ben bu sabunu kullandıktan sonra yüzüm bebek götü gibi yumuşak kaldı.

hergün ağlaya ağlaya tıraş olmak zorunda olanlar için tavsiyem: lan bırakın 3 bıçaklı 5 bıçaklı kartuşları, tıraş köpüklerini, jelleri adam gibi geleneksel tıraşa geçin alın ej 89'u alın bunu mutlu mutlu tıraş olun. ne yanma ne kızarıklık kaliteli yaşam sürün.

öküz gibi kalın kıllı, tahriş olan, yanan, kızaran cilde sahip olanlar için diğer favori tıraş sabunlarım;

(bkz: saponificio varesino)
    (bkz: tabac)
    (bkz: mitchell's wool fat)
  • çok çok başarılı tıraş kremleri üreten ingiliz firma. ben lavantalısını kullanıyorum. buram buram lavanta kokusu teninize işleniyor.
  • jermyn street traş kremi evde dursuğu yerde bozuldu soğuk muhafaza etmek gerekiyor sanırım(bkz: swh)
hesabın var mı? giriş yap