• insan öğütücü
  • cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan liderliğinde 27. dönem milletvekilleri ile birlikte kendisini kendi uçağıyla vurduran meclis olarak tarihe geçmiştir.
  • şu sıralar (bkz: freak show)
  • fight club'ın resmi hali.
  • rolünü en gerçekçi şekilde oynayan tiyatroculara sahip kurum
  • yemekleri bi harika
  • benim gerçekten artık bu meclisteki insanlardan miğdem bulanıyor. özellikle belli akp ve mhp vekillerinden. nasıl yüzsüzlüktür ya bu adamlardaki? kendilerindeki haysiyetsizliği gördükçe, bugüne kadar vergilerimden ödediğim bir kuruşu dahi bu insanlara helal etmiyorum. şurada allah aşkına bakın insan aklığının alabileceği bir durum var mı? varsa biri açıklasın. şimdi chp milletvekili tayyip'in yıllarca önce bahçeli hakkında söylediği bir sözü tekrar ediyor ve akp ve mhp'liler herörörerörhröhörhrörö. ve sonrasında da adamı üç oturum meclisten uzaklaştırıyorlar. üstelik adam ben bahçeli'nin böyle biri olduğunu zaten düşünmüyorum tayyip'in dediğini hatırlatıyorum diye özür diliyor bir de.

ulan siz nasıl vekilsiniz lan? sizin işiniz ne oğlum orada? halkın seçtiği insanların düşüncelerini dinlemek zorunda değil misiniz siz? adamı başkasının dediği şeyi tekrarladı diye cezalandırmak nedir??? sizin demokrasi anlayışınızın geyik olduğu zaten başkasına tahammülsüzlüğünüzden belli. kiminle işim yürürse ona yanaşayım mantığında olduğunuz olduğunuz için, sizden zaten başka türlü davranmanızı beklememek lazım zaten.

yalan mı lan? yalan mı? söylemedi mi tayyip bunları bahçeli'ye? birbirlerine demediği kalmayan insanlar bugün yan yana kol kola ama sonra herörörhrörhehröö. siz siyaset nedir, ahlak nedir bilseniz; zaten laflarınızı birkaç adım sonranızı düşünüp söylersiniz.
    artislik yapıp milletin konuşmasını engelleyeceğinize, söyleyin bakalım dedi mi demedi mi, bırakın öyle dayılanmayı halkın egemenliğinin temsil edildiği yerde.

ama musa çamçok güzel özetledi durumu. öpeceğin surata tükürmeyeceksin, tükürdüğün suratı da öpmeyeceksin. filiz kerestecioğlu da en sonda söz alıp, bu maganda çetesinin söz söyleme özgürlüğünü nasıl kısıtladığını çok güzel ifade etti. sayın ayşenur bahçekapılı da anca teşekkür etsin. rest in peace tbmm.
  • personel ihtiyacını karşılamak amacıyla 17.04.2018 – 10.05.2018 tarihleri arasında gerçekleştirilen sözlü veya uygulama sınavları sonucunda 64 kişinin alınacağı duyurulan yere 31 kişinin alınarak bir rezalete imza atmışlardır.

kalan kısmı ne şekilde dolduracakları merak konusu.

https://www.tbmm.gov.tr/…yurular/sinav_duyurusu.htm
  • (bkz: türk)(bkz: toplum)(bkz: anadolu)
hesabın var mı? giriş yap