aynı isimde "tcl" başlığı da var
  • hızla büyümekte olan bir amerikan tv markası.

https://www.instagram.com/tcl_usa/

edit: uyardılar. abd değil, çin markasıymış.
  • alcatel ve blackberry markalarıyla telefon üretme lisansına sahip. palm markasının komple sahibi. thomson'un dağılmasıyla açıkta kalan rca markası adına da tv üretme lisansına sahip.

internette öyle böyle övmüyorlar tv'lerini.
  • resmi adıyla tcl electronics holdings limited. çin- shenzhen merkezli elektronik ve beyaz eşya devi. alcatel ve blackberry markasının da tüm isim haklarını aldılar. bu marka ve modellerin yanısıra yakın zamanda türkiye'de de tcl marka cep telefonlarını görebileceğiz sanıyorum. google reklamları, sanal pazar yerleri ve basın lansmanları ile hafiften nabız yoklamalara başlamışlar.
  • televizyonu yakında ülkemizde de satışa başlayacak olan marka.
    dünyadaki en büyük panel üreticilerinden olduğunu bilmiyordum.
    abd’de 2. sırada yer alıyorlarmış...
  • android 4k uhd tvsini kullandığım ve çok memnun olduğum elektronik markası. webos denen kore teknolojisi illetten sonra hele..
  • almanyadaki reklam yüzü marco reus'tur. marco reus bana her zaman guven vermistir (:
  • p8m 55¨ 4k uydu alıcılı android tv olanını 625 dolara satın aldığım televizyon markası.
    android oluşuna mı aşık olayım, çerçevesinin güzelleğine mi, yoksa kumandanın basitliğine mi.
  • plex modeli güzel yalnız markanın müşteri ilişkileri sıfır
  • arçelik tesisilerinde monte edildiğini duydum biyerlerden.
  • en alt modelleriyle piyasaya girip, üstüne fahiş fiyatlar çeken marka.
    öyle ki fiyattan bağımsız olarak amerika'da aynı skalada mini led veya 8 serisi qled olanlarından alabiliyorsunuz. şimdi vergi falan diyecekler olacaktır. samsung vergi vermiyor mu? 55q70 modeli bir samsung'un, 55c715 model bir tcl'den sadece 1000 lira daha pahalı olmasını açıklayabilen olursa memnuniyetle dinlerim.
    bizim piyasaya girenin bir malı kıymetleniyor (bkz: volkswagen) ne hikmetse.
hesabın var mı? giriş yap