• eski eşim melek subaşı'yla flash tv'de yalçın çakır'ın programına katılmıştım.
  • tenis maçında seyirci olarak ben. top bana çarpınca çeyrek saniyeliğine ilgilerin odak noktası olmuştum.
  • bir kere çocukken ege tvye çıkmıştım işte geleceğin yüzücüleri bilmem ne diye (tabiiki olmadı gelecekte o).
    bir kere de üniversitede tv8de saçma sapan bir bilgi yarışmasına çıkıp az buçuk bir şey kazanmıştım ama annemler yakalayıp da ehueheh "yurdunu öde onla, bizden bu ay cep harçlığına ihtiyacın yok işte" keh keh... falan diyerekten paramı hiç ederler diye evdeki uydu listesinden tv8'i sildim. garipler yeni televizyon alana kadar tv8 izleyemediler. *durup durup bir de nereye gitti bu kanal diye dertlenip durdukları, dikkat ettikleri için bir süre sonra geri yüklemeye de çekindim, bıraktım öyle kendi hallerine :d. sonra o para arjantin'e uçak biletimin %30~40'ı falan oldu, canım param ya! ne güzel bir yere harcamışım! olsan da keşke gene seni harcasam aynı yere çatır çatır...<3
  • önedit: 100% gerçektir, makara veya trollük değil!

edit: alın size link
    küfür içerir

“evet efendim canlı yayındasınız, kaç cent var ekranda?”

“ananın amı var“

... desem aranızda liseli olmayanların zihninde benim simam canlanmıştır. youtube efsaneleri arasına girerek dahil olduğum grup.

sene 2007 - viyana stüdyoları
    ‘senin’ adlı yarışma programı canlı yayını

ah ulan harun!!!
  • kemal kilicdaroglunun konuk oldugu bir programa katilmistim.kemal kilicdaroglu ile selamlastik adam o gunden sonra gun yuzu goremedi zaten.
  • geçen konserde çekmişler, iznimi almadan. sahneden üzerlerine atladım sinirlendim bayağı... konseri yarıda kestim indim sahneden. ben mi kimim? tabii ki de sinan akçıl ;)
  • (bkz: tv 41) kanalında röportaj yaparlarken ben de arkadan sigaramı içe içe geçmişim.sonra annem görüp "okul çıkışı sigara nasıl keyif veriyor mu ?" demişti...
  • amcamım evinde dvd vardı .sene 2011. kuzenimin düğününü koydular biz misafirliğe gidince . açtık izledik. ben de vardım televizyonda.
  • lisedeyken bir yürüyüşe katılmıştık arkadaşımla. yerel televizyon kanalları çekim yapıyordu. biz de kamerayı görünce istemsiz gülmüştük ki yürüyüş şehitler içindi sanırım. neyse rezil olduk ya falan derken nasıl olsa yerel kanal kim izler ki diye çok takmadık. ertesi gün okulda bir arkadaş beni görür görmez ‘seni dün televizyonda gördüm’ demişti. hayır yerel kanalı takip etmesi yetmiyormuş gibi haber içeriğini niye dikkatlice izliyorsa artık.

bir de aynı yerel kanal bizim lisenin mezuniyetinde de çekim yapmıştı. orada da bi gözükmüştüm.

ek olarak da istanbul’da üniversite öğrencisiyken trt’nin bi muhabiri halk röportajıyla ilgili çekim yapmak istemişti. ancak televizyonlara çıkmaya veda ettiğim için kabul etmemiştim:p

yalnız ne çok anlatasım varmış, başlığı görmesem hatırlayacağım şeyler değildi ama çok içselleştirmişim meğer..teşekkürler.
hesabın var mı? giriş yap