• kovanın kadını değil erkeği makbuldür, ikizlerin erkeği değil kadını makbuldür, terazinin ikisi de makbul değildir. dolayısıyla anlamsız bir başlıktır.
  • bahçeli'nin 40. yıl hesabını hatırlatır.
  • ucu bir arada olmasi bekleniyorsa uc defa dogmus erkektir.
  • özgür burçlar severiz kendilerini lakin çabuk aldatır bu burçlar dikkatli olmak lazım.
  • kova hariç hayatımın ağzına sıçan erkeklerin burçları diyebilirim 3 ikizler 1 teraziyle kendimi uğurluyorum.
  • muhtemelen anlaşacağım erkekler. şöyle ki, ben de hava grubuna dahilim.burç ikizler, yükselen burç terazi bende. ay burcum hava grubu değil ama o da önemli değil. fazlasıyla havayım zaten. aklım 5 karış havada. asla yarını düşünmem. gamsızım-mışım yani. hesap sormam. hesap vermem. umursamam. giderse gider. kalırsa baş üstüne. bana gamsızsın diyorlar. ama gamsız değilim. sadece diğerlerinin canını sıkmıyorum. bağırıp çağırmamak, ağlamamak, insanları darlamamak gamsızlık değildir. ama anlamıyorlar..
  • kova erkeklerinin özetini geçmiştir yazar arkadaş. ya "uzun vadeli çok sevilen sevgili" olursun ya da "sevgili olmanın kıyısından döndük" te kalırsın arkadaş kovaysan. yaz aşkıdır, takılmadır, kafa dagıtmadır olmaz. olamaz.
  • nobel ödüllerinin tahminen 2/3'ünü toplamış erkeklerdir.
  • ciddi ciddi zararlı tipler. uzak kaç
  • hayattaki en büyük davatürban takmak olan kadınlarıyla meşhur ortadoğu bataklığında hoş karşılanmayan, sanatçı ruhlu, kaliteli, hava grubu erkeklerdir.

bu coğrafyada daha çok ateş grubu, atarlı ve boş yapan abiler sevilir. *
hesabın var mı? giriş yap