• terminatör 2 filmini sinemada izlemiş efsane nesil'e katılmak isteyenlerin kaçırmaması gereken, 25 ağustos 2017 'de vizyona girecek filmdir.

--- spoiler ---
    diğer ülkelerdeki vizyon tarihleri şuradan görülebilir.

afiş şuradan görülebilir.

fragman şuradan izlenebilir.
    --- spoiler ---
  • 26 yıl sonra bir kez daha sinemada izlemeye değer film. sabırsızlıkla bekliyorum
  • yeni halinin torrente düşmesini beklediğim film.

(bkz: eski filmleri makyajlayıp yeniden vizyona koymak)
  • (bkz: #22953526) altı yıl sonra tam olmasa da olmuş. süper lan!
  • bir yandan ayar oluyorum koca film endüstrisinin kürkçü dükkanına geri dönmesine, bir yandan da yakın zaman dahil çektikleri çoğu sikin bi derde derman olmadığını artık önceden hissettiğim için merak ederek izlemiyorum uzun süredir hiçbir şeyi. dizi manyağı yeni nesil, lafım size... yeni ve legal meskalinden farkı yok o bölüm bölüm takip ettiğiniz şeylerin...

olm ben bu filmi ezbere biliyorum. yani lafta değil hakikaten ezbere biliyorum. 3 billion human lives ended on august 29th, 1997'dan itibaren... ve tavsiyem şu; çıkınca gidin izleyin. açın ya da evde izleyin. bu kadar heyecan veren bir şey yok artık görsel eğlence sektöründe.

doksanlarda bir şey vardı lan... bitti artık. süper ultra görüntü kaliteleri, virtual reality bokları çıktığından beri yapılan işler çok yavan. doksanlarda kullanılan kamera filtreleri bile bi başkaydı be. sanat eseri gibiydi çekimler, böyle nasıl desem; guns n roses kliplerine, 90-95 arası kült filmlere ve bu filmin gece ayrı gündüz ayrı çekimlerine bi bakın. analog bi güzellik var hepsinde. nasıl desem; görsel bi masal havası... bilmiyorum işte, dili dönen; terminolojiyi bilen anlatsın... beyaz ve mavi filtreleri çok tuhaf; çok başarılı kameralar...

olm ruhu yok artık bazı şeylerin. şeylerin bile bazen ruhu olabiliyor... nasıl ortaya çıkardığınla ilgili sanırım... ne bileyim lan
  • manyaklık değil mi, gideceğim sanırım...

ayrıca 2.defa sinemada izlemiş olacağım deyip, havamı da atarım.
  • imax??
    kaçırılmaması gerek..
  • imax??
    kaçırılmaması gerek..
  • (bkz: #52579326)

beni heyecanlara gark eden film. sinemada seyretmek için çok küçük olduğumdan seyredemediğim, bu gösterimini en az 2 defa seyredeceğim filmlerin şahı.

star wars episode 1, jurassic park ve titanic'i 3d ayağına yapılan yeniden gösterimleri sayesinde sinemada seyredebildim. t2'yi de seyredeceğime göre geriye back to the future üçlemesi ve matrix kalıyor. bunlar da yeniden gösterilirse bir daha sinemaya gitmeyebilirim, hiç önemi yok.
  • serinin en iyi filminin 3d halidir.
    özellikle o metal şerefsizi bir daha görmek için gidilir.kesinlikle manyaklık değil.
hesabın var mı? giriş yap