• bugün bahçeeye sığınmış gözü enfeksiyon kapmış bir yavru kedi üzerinde kullandığım krem. besleyip yıkadıktan sonra bir daha sürdüm. yavrucağın tamamen kapanmış gözü açıldı. bu ilacı kendim için çantamda sürekli taşıyan biri olarak bebek bir kedi üzerinde bu kadar etkili olduğunu görünce ilacı yapanlara bir kez daha saygı duydum.

iyiki varsınız.
  • ince deri lezyonlari icinde tercih edilir. (bkz: dudak)
  • halk arasında "göz teramisini" olarak da bilinir.
  • lens taktığım yıllardan gelen alışkanlıkla ellerimi bin kez yıkayıp göze dokunan biri olarak gözümün içine sürerken bir acaip hissettiren krem.

parmağına alıyorsun gözüne gözüne sürüyorsun. şaka gibi ama değilmiş. yarım saattir göz yanması, bulanıklık falan var ama bakalım sabaha bir şey kalmaz gözümü tertemiz yaparsa, yerim ben bunu.
  • kedilerde kullandığım mucizevi ilaç.

kedi bakanlar bilir özellikle sokaktaki yavru kedilerin gözleri çapaklanır, kapanır ve sonra iltihap olur. müdahale edilmezse kedi kör kalır.

bazıları çayla pansuman yapıyorlar. o da bir nebze ama sürüldüğü anda etkisini gösteren bir şeydir bu ilaç. ne kadar çapak, iltihap, toz pislik varsa kediciğin gözünden çeker alır hepsini. birkaç gün sürerseniz hiçbir şeyi kalmaz bebenin. kaç tane kediyi kurtardık beraber. helal seni yapana.
  • arpacık tedavisinde özellikle erken teşhiste alt göz kapağı içine ve göz kapakların üzerine uygulandığında 2 gün içinde hastalığı yok eden antibakteriyel göz merhemidir.
    reçetesiz olarak 3.5 g'lık tüpünü 2.5 tl'ye alabilirsiniz ki emin olun hepsini kullanmanıza gerek kalmadan tedavi başarılı şekilde tamamlanacaktır.
  • bugün iki gözü de iltihaplanmış iki yavru kediyle karşılaştıktan sonra satın aldığım ve devamlı çantamda taşımaya karar verdiğim merhem. savulun bre çapaklar ve iltihaplar.*
  • diyabetik ayakta oluşan ve zor iyileşen yaralarda bile etkili bir kremdir.
  • antibakteriyel ve haricen kullanılan göz merhemidir. parafin ve vazelin içerir. ucu körelmiş göz kaleminizi açmaya üşenip gevşek gevşek bir şey olmaz nasılsa diyerek gözünüzü tahriş ettiğinizde imdada yetişendir aynı zamanda. bir (rakamla 1) liradır bu arada, reçetesiz alacağım abuk bir fiyatı vardır diye kredi kartı uzatmayın, garip oluyor.
  • kedi ebeveyni iseniz evinizle mutlak suretle bulundurmanız gereken göz pomadı değil mucizesi. yanına ek olarak exocin göz damlası da bulundurursanız özellikle yavru kedilerde çok etkili. o minicik gözler çapaktan komple kapanıyor. sadece iki gün kullandığınızda bile sonuç mükemmel. kendimde gözüme merhem sürmekten nefret ettiğim için pek bir etkisini göremedim ama hem sokak canları hem kendi kedi kızlarımda sonuçtan oldukça memnunuz. gözü kapanan kaplumbağaya sürdüm onu bile tek seferde iyileştirdi.
hesabın var mı? giriş yap