şükela:  tümü | bugün
  • boykot basliklarindan kurtulmak istiyorsaniz engelleyip gecin.
    ulan hayatimda ligtv almisligim yok kimse maca gitmiyor ligi sikleyen yok gelmis boykot boykot kafa utuluyor.
  • (bkz: #67752092)
    (bkz: #68524085)

bence futbol izlemeyi bıraksın, curling takip etmeye başlasın. okuduklarım o kadar saçma şeyler ki, "troll'ün tekine meze mi oluyorum yoksa?" dedim. bu gibi durumlar için kullanılan şakaysa hiç komik değil ciddiyse hiç komik değil bir tabir var, tepkimi çok güzel özetliyor.
  • azimli bir şekilde sol frame'ı katleden yazar.
  • lümpen başlığında ki yazı stilinden ve her s.ki genellemesinden anlıyoruz ki kendisi bir manipülatif lümpen.

lümpen genelleyeceğim derken sıvamış yazar.
  • 14 ağustos 2017 galatasaray kayserispor maçı özelinde mükemmel bir galatasaray değerlendirmesi yapmış yazar.

(bkz: #70199103)
  • yeni badim, ellerine sağlık.
  • (bkz: #70816100) bu entrymle ilgili özelden bana beğendiğini iletirken sadece teşekkür edip profiline, yazdıklarına bir göz atma zahmetinde bulunmadığım ama bir süre sonra şu (bkz: #67928779) entrysini görüp büyük bir kabahat işlediğimi bana göstermiş yazar.

kendisinin analizini defalarca okuduktan sonra içimden hemen fm-de bir kulüp alıp kendime özgü bir oyun anlayışı ve taktikte çığır açmak geldi içimden.
  • (bkz: futbol üfürükçüsü) göyyyya piston futbolu diye bir kavram türetti, piyasa o noktanın ucundan geçmedi. koca dünyada bi bielsa okuyup sabahlara kadar football manager okuyunca geleceğin futbolunu öngörebileceğini sanıyor. yazdıkları doğru değil.
  • nickaltı atışmalarını sevmeyen biri olarak fikir polemiklerine girmemeye çalışan yazar. herkesin fikri kendine sonuçta.

ama burada bir yanlış anlama durumu var. "göyyyya piston futbolu diye bir kavram türetti, piyasa o noktanın ucundan geçmedi" diyen arkadaşın ya okuduğunu anlama konusunda sorunu var ya da doğru düzgün okumadan yorum yazma gibi bir sorunu var; zira ben piston futbol bir trend oldu ve herkes onu uygulamaya çalışıyor diye bir şey söylemedim. aksine dedim ki; "piston futbol boşta kaldı, yeni uygulayıcısını bekliyor": (bkz: #67928779)