opucugu bekleyen kurbaga

  • azimli
  • anadolu çocuğu (346)
  • 1833
  • 1
  • 1
  • 0
  • evvelsi gün

bahşiş teröristleri

şimdi hiç hümanistliğe giremiycem , hepsinin anasının .mna koyyim... beşke .mna kodumunun belediyeleride kedi / köpek zehirleyeceğine tutup bunları zehirlese.

düşünün yanınızda belkide yıllarca sabredip kavuşmayı beklediğiniz artık resmi nikahlı karınız var ve bu orospu çocukları gelip en güzel gününüzü bok ediyorlar hatta "benim hayatım 5 tl , seni sikerim " tarzı tehditler savuruyorlar...

peki hemen silaha mı sarılmalısınız ?

çözüm basit. orospu çocuğu ile orospu çocuğu olmıycaksın , onun anasını s.ken sen olucaksın.

1-) profesyonel bir koruma şirketi ile anlaşın 4 - 5 tane takım elbiseli , telsizli , özel araçlı cengaver kiralasınlar size. maximum masrafı 3 - 4 bin tl tutar. eğer gelini cidden tehlikeli bir yerden alıyorsanız mesela kadifekale , menemen , bayraklı ve buca'nın bazı noktaları ile gümüşpala bu desteğe kesin ihtiyaç duyabileceğiniz yerler.

2-) 2 tane mavi portatif sivil polis lambası alın konvoydaki 1 - 2 araca tehlikeli yerlerde geçiçi olarak takın. mavi lambayı gören piçler anında dağılır.

3-) sahte dolar alın. 100 tanesi 5 tl falan. bu piçlerle hiç yüzgöz olmayın. baktınız takıldınız 1 tanesine bu piçlerin olduğu grubun , top top yapın parayı arabadan biraz uzağa doğru fırlatın , saçın gitsin amına koyyim. paralar hem dolar hem sahte olduğundan bozdurmak için illa bankaya / döviz bürosuna gitmeleri lazım , ozamanda ebelerinin amlarını görürler tersten. zaten bu çingen vandal piçleri hayatında dolar mı ellemiş amk nerden ayırt edicek sahtesi ile orjinalini. hiç muhattap olmayın , söyleyin yengeye elinde 1 top sahte dolarla beklesin.

düğün konvoyunuz kazasız , belasız geçsin inşallah esenlikle kalınız efenim.

devamını okuyayım »
14.09.2014 03:24