• tıpkı ilk film gibi kesinlikle çocuk filmi olmayan film.

--- spoiler ---

zaten geleceğe dönüş göndermesinde rex demiyor mu "bana şu anda ne olduğunu belli bir yaşın üzerinde olanlar anladı" diye.
    --- spoiler ---

gönderme bulmaya meraklı sözlükçülerin hayvan gibi eğleneceğini garanti ederim.

--- spoiler ---

canım batman, gotham'lıyla olmaz, tayt giymeyenle evlenmem diyen kraliçeye nasıl da kanıtladın zamanında tayt giydiğini. yerim.

--- spoiler ---

dublajsızı çıksa da daha çok eğlensek. o şarkıları dublajsız dinlemek lazım zira.
  • ilki kadar süper olmasa da güzel bulduğum devam filmi.
    hoş göndermeler vardı yine.

--- spoiler ---
    queen watevra wa-nabi: ı ain't selina kyle. ı ain't no vicki vale. ı was never into you even when you were christian bale.

batman: ı'm more of a keaton guy myself.

queen watevra wa-nabi: oh, ı loved him in beetlejuice.
    --- spoiler ---
  • "her şeyin muhteşem olduğu günlerin üzerinden beş yıl geçmiştir ve şimdi şehir sakinleri yepyeni bir tehditle karşı karşıyadırlar: uzaydan gelen lego duplo istilacıları her şeyi yeniden inşa edilebileceklerinden daha hızlı bir şekilde paramparça etmektedirler."

filmin ayrıntılı yapım notu.
  • legolarla büyümüş biri olarak izlemekten büyük keyif aldığım bir film serisi oldu. hatırlıyorum da gazeteden kupon biriktirip küçük lego setleri alırdık, hala duruyorlar, o kuponları biriktirirken geçen süre ve kuponları verip legoyu aldığım anları hala hatırlıyorum.

o nasıl bir ev bu arada, evin bodrumu neredeyse bizim ev kadar neredeyse. öyle evim olsun daha ne isterim, çocukluğun geçebileceği en güzel mekanlardan bir tanesi. film hakkında kaliteli çocuk filminden başka diyebileceğim pek bir şey yok.
  • başıma bir iş gelmeyecekse ben beğenmedim arkadaş!

ilk filmdeki tadı alamadım.
    oysaki ilk filmde ne kadar çok gülmüştüm ama bu filmde böyle olmadı maalesef.

şimdi bunu okuyup izlememezlik yapmayın ha!
    siz yine de izleyin, belki ben sığırımdır.
  • çocuk film i çocuk film i değil... bu konuda kimse otorite olamaz tamamen boş muhabbet bir nevi ta..k muhabbeti..
    ben 32 yaşında birisi olarak keyifle izledim...
  • 8 şubat 2019'da vizyona girecek olan animasyon filmi. biz duyamayacağımız ama chris pratt, margot robbie, alison brie, elizabeth banks, stephanie beatriz, channing tatum, will arnett, nick offerman, jonah hill, tiffany haddish, charlie day, arturo castro, seslendirme kadrosundaki isimler.

teaser trailer
    türkçe dublaj
  • hakkında "çocuh filmi deel" diyenlere aldırılmaması gereken film.

birkaç gönderme dışında bal gibi de çocuk filmidir. kesinlikle büyüklere göre bir film değil, çoluk çocuk için zaman öldürmelik olabilir belki bilemiyorum.
  • ilk notları oldukça olumlu olan animasyon filmi.

animasyon dahileri phil lord ve christopher miller'ın lekesiz kariyerlerinin en yeni ürünüdür.
hesabın var mı? giriş yap