• hep bir şeyler olmasını bekleyerek izledim, filmin sonu geldi, gene de o final hissini yaşayamadım. daha fazla aksiyon isterdim, biraz daha gizem olmasını ve finalde gizem perdesinin kalkmasını, daha derin bir hikaye.

(bkz: istese atom mühendisi bile olabilirdi)
  • sinifta kalir . ızlenmesi tavsiye edilmeyen film.
  • ilk seyredişimde yarım bırakıp karantina günlerinde vakit geçsin diye tamamını izlediğim film. (zaten 24 saat evde dura dura izleyecek bir şey kalmadı, müflis tüccar misali eski defterleri karıştırıyoruz.) yukarıda yapılan -çoğu olumsuz- eleştirilere katılmakla birlikte birkaç dakikalığına da olsa 1940'ların atmosferini yansıtabildiğini düşünüyorum. tabii sırf dönemin mekanlarına, arabalarına hayran olmak filme 1.5 saat tahammül etmeyi sağlar mı, orası meçhul*

yine de şık bir restoranda sarı saçlı, kırmızı rujlu zarif bir kadın ile kibar, jön tipli bir adamın yemek sırasındaki sohbetini izlemek güzeldi.
  • türkçesi "hitler'i ve sonra da koca ayak'ı öldüren adam" olan imdb puanı 5.6 olan film.

https://www.imdb.com/…/tt7042862/?ref_=ttrel_rel_tt
  • film ismiyle zaten her şeyi anlatmış onun dışında içeriğinde hiçbir şey anlat(a)mıyor. dikkat çekip çekip kutunun içinde ne olduğunu bile göstermediler sonunda amk
hesabın var mı? giriş yap