şükela:  tümü | bugün
  • kısa zamanda gitmeyi planladığım beşiktaşta bir kuaför. uzun zamandır takip ediyorum. gördüğüm kadarıyla saç renklendirme konusunda oldukça uzman bir ekip var. fotoğrafları incelediğimde oldukça doğal renkler elde ettiklerini fark ettim. müşterilerinin memnun olmadığı konular var mı merak ediyorum.
  • işinin ehli, tecrübeli, eğitimli, ilgili ve seviyeli 3 genç adam tarafından kurulmuş muhteşem kuaförüm. saçlarım siyah fakat ben uzun bir süredir sarı kullanıyorum. sarı saçı kullananlar ne kadar zor olduğunu bilir. temiz sarıyı yakalamak ve korumak ciddi ustalık gerektirir. bunu yaparken de saçlarınızı elinize vermemesi gerekiyor tabii ki. sarışınlığa ilk adımımı burada atmadım, o zamanlar başka bir kuaföre gidiyordum ve maalesef zeminim kızılımsı dore bir renkti. onları keşfetmemle tek seferde olağanüstü güzel bir sarı yakaladım ve saçlarımı sadece oraya teslim etmeye başladım. işler, seyahatler ve acil durumlardan dolayı bir süredir gidemiyordum ve idareten gittim kuaförler de saçlarımı mahvetmişti. saçlarımda her gittiğim kuaförden farklı tonlar ve şeritlerle çıkmıştım. bu sabah çıktım gittim ve "düzelmesi 2 sene sürer" diyen kuaförlere inat, saçlarımı 3 saatte istediğim sarıya getirdi ve beni yine mutlu çıkartmayı başardı sevgili özden kürdür. bundan sonra saçlarımı başkasına emanet etmem ise söz konusu bile olamaz.

piyasadaki en iyi malzemeleri kullanıyorlar. ayrıca kendi markalarında da muhteşem bir serumları var ve daha fazla ürün üzerinde de çalışıyorlar. amerika, avrupa ve uzak doğuda kuaför deneyimi olmuş, işi gereği saç boyasıyla ilgili standart bir insandan daha fazla bilgi sahibi olan biri olarak şiddetle tavsiye ederim.

"kadının saçının teline bile zarar gelmesin isteyen biri varsa o da kuaförüdür." the most kuafor
  • bu adamlar kadar iyi saç yapan yok. her gittiğimde daha net görüyorum farklarını.

özellikle sarı saç söz konusuysa, özden kürtür eli öpülecek adam.