• (bkz: la monja)
  • the conjuring 2'nin spin-off'u. yapımcı,james wan. it'in yazarlarından gary dauberman, senaryoyu yazacak. annabelle* filmlerini de kendisi yazdı.
  • külyutmaz görmüş güdük necmi misali "gelmeee gelmeeeeeee" dediğim film...
  • yönetmenliğini corin hardy'nin üstlendiği film.

detay
  • annabelle gibi the conjuring'den türeyen bir başka film. hiç heyecanlandırmasa da merakla bekliyorum. deli miyim neyim.
  • conjuring serisi kadar kalite olacağını düşünmesem bile yine de sağlam bir film ortaya çıkacaktır. the nun bu serilerdeki en karanlık iblisti. filmde conjuring serisinde lorraine warren rolünü canlandıran vera farmiga'nın kız kardeşi taissa farmiga oynacaktır. kendisi american horror story'de iyi bir performans göstermişti.
  • the conjuring spinoffu annabelle ikinci filminde tum conjuring serisini geriye birakmayi basardiysa valak uzerine gececek bu iddiali yapim eminim korku severleri saglam sekilde gerecektir. james wan ve leigh whannell ikilisi yapimci olarak yer aliyorsa zaten sorun olmayacagini dusunuyorum.
  • traileri cikti cikacak.

(bkz: oha)

https://youtu.be/pzd9zgcunrw

lan adamlar resmen kendi cinematic universelerini kurdular. ınanilmaz. benim icin annabelle chapter 2 en az the conjuring serisi kadar kaliteli bir spinoff, ki annabelle 1’i de begenmistim.

simdi bir de the nun geliyor, zaten cekimlere baslandigindan beri bekliyorduk, arada sacmasapan fanmade trailerlar cikiyordu derken kisa da olaa bir teaser cikti, mutlu etti.

bonnie aarons da nasil o tipe donuyor o makyajin altinda cidden kendisini gorse gece korkudan olur.
    taissa farmiga zaten gormek istedigimiz bir yuz ama dedigim gibi bonnie aarons gercekten asmis artik su tiple kendini. uzerine yapisan bir rol zaten.

2017 yilinda annabelle chapter two ve the it gelmisti. bu sene hereditary ve the nun diyorum.

hatta senete de it chapter two ve the conjuring chapter iii: amityville, tabi son sefer bu seride kamera basina gececegini dusunuyorum james wan'in. elinden geldigi kadar kasacak ve gelmis gecmis en iyi korku uclemesini tamamlamis olacak. aquaman'dan zaman kalirsa 3. bolumde dehset bir amityville hikayesi girebilir bu herif ve zirvede birakir the conjuring serisini. zaten halihazirda cekilen amityville horror serisi dahil guzel bir sekilde anlatilan amityville olayi yok ve bunu flashbackler ile gayet guzel anlatir bu herif.

edit: cekim ekibi ve oyuncular imdb fotolarina gore bos zamanlarinda baya eglenmisler, geyigin haddi hesabi olmamis.

edit2: leigh whannell ve wan sadece yapimcilar sanirim.
  • annabelle ve conjuring'den öncesini anlatan, heyecanla bekledigim korku filmi. conjuring filminin ikincisine dahil olan valak karakterinin doğuşunu izleyecegiz. işin icinde james wan olunca sağlam bir iş cikacağini düşünüyorum. bu filmden çok umutluyum. 7 eylül'de vizyona girecekmiş, sabırsızlıkla bekliyorum.

(bkz: korkut bizi valak)
hesabın var mı? giriş yap