• fragmanı çıkmış. umarım yanılıyorumdur ama içine sıçılmışa benziyor. hikayenin omurgasını oluşturan rahip yok. koloni yok. herşeyden önemlisi ortalıkta mahvolmuş bir dünya yok. sadece kızın peşinde koşuşturan silahlı adamlar var :(
  • ov may gad buralar yıkılacak..
  • klasik fox manipulasyonuna uğramış aşırı hollywood kalıbına sokulmuş bir tv uyarlaması çıkacak olan çok başarılı bir kitap serisidir. kitabı okumuş biri olarak dizinin fragmanını izlerseniz kusarsınız o derece. justin abimizi de böyle bir doğrama yapmalarına rağmen film haklarını vermiş olduğu için kınadım.
  • fragmanı bir cacığa benzememiş bir uyarlama daha. öyle ki diziyi merak bile etmiyorum.
  • phil burgers ve kitao sakurai tarafından yazılan ve yine kitao sakurai tarafından yönetilen 2018 yapımı, kısa film. sürükleyici hikayesiyle bir macera komedi filmi olarak gayet başarılı bir çalışma. başrolleri paylaşan krystel roche ve philip burgers'in oyunculuğu ise filmi güzel kılan bir başka detay.

https://www.imdb.com/…tt8685478/?ref_=nm_flmg_act_8
  • koca kitabı iki defa üst üste sindire sindire tadını çıkara çıkara okudum. türünün en iyisi desem yeridir. ve az önce keşfettim ki dizisi ocak ayında başlayacakmış. ağlamak üzereyim mutluluktan. yukarıdaki arkadaşlar pek beğenmese de fragmanı, bence dizi çok güzel olacağa benziyor. uzun süredir takipteydim ve umudumu kesmiştim ama bir ay sonra kafamda her karesi olan kitabı dizi olarak izleyeceğim umarım. yukarıdaki eleştirilerde yer alan unsurlar için henüz erken. kitabın ilk bölümleri de zaten macera romanları gibi. salgın ve sonrasına henüz vakit varken ilk fragmanda vermeleri bence doğru olmazdı zaten. umarım hayal kırıklığına uğramayız.
  • geliyor iki gözümün çiçeği. beklemedeyiz.
  • sonunda alt yazı malum ortamlara düştü ve az önce pilot bölümü izledim. uzun lafın kısası içine sıçmışlar güzelim kitabın. sırıtan oyunculuklar, mantıksız sahneler, önemli karakterlerin atlanması, olayların aşırı hızlı gelişmesi. yinede kitabın hatırına izleyeceğiz bakalım. umarım gelecek bölümlerde eserin hakkını veren bölümler seyrederiz.
  • bomba gibi düşmüş yeni 2019 dizisi.

--- spoiler ---

amy'nin aktörü harika işler yapacak o kadar belli ki, zaten brad inanılmaz güzel bir karakter olmuş. fragmandan anlıyoruz ki kızımız süper güçler kazanacak. ve diğer vampilerin de insanların rüyalarına girmek gibi bir güçleri var, bakalım başka neler çıkacak.

güzel başladı umarım unutamayacağımız bir dizi olur.

--- spoiler ---
  • ilk iki bölümü itibariyle çok hoşuma giden bir dizi film oldu. post apokalip bir dizi film olacağı belli olayları ilk baştan anlatıyor olması onu ilgi çekici kılıyor devamında bozmaz ise popüler diziler arasına çok rahat girer.
hesabın var mı? giriş yap