• 2022 eurovision şarkı yarışması için finlandiya ulusal finallerinde yarışacak pop-rock grubu.

ergenliğimize dönebiliriz, inşallah kazanırlar ulusal finalleri amin. *
  • hey gidi hey. 2008 falan 8. sınıf zamanları counter strike 1.6 nickim yapacak kadar severdim bu grubu ve her şarkısını. sınıfta oturduğum her sıraya ismini kazırdım şekilli şukullu havalı gözüksün diye. o yüzden şimdi ne zaman in the shadows ne bileyim first day of my life ya da guilty dinlesem büyük bir özlemle birlikte gülerek eşlik ediyorum o zamanlara götürdüğü için beni. insan ergenliğini özler mi lan? deli gibi özlüyorum.
  • sadece in the shadows parçasıyla değerlendirilmemesi gereken grup. 2003-2006 arası çok popülerlerdi, o zaman no fear, guilty şarkıları da gayet akılda kalıcı ve güzeldi. bu kadar kötü yorumu haketmiyorlar kesinlikle.
  • rock'n coke'ta gözlemlediğimiz kadarıyla, yarasa kanatlarına benzeyen kanatlar takarak ve kafalarına siyah kuş tüyleri dikerek gezinen 13 14 yaşında hayranları olan bir grup.
  • eurovision'un yayınını açınca şans eseri karşıma çıktı, bu herifi bile özlemle izleyeceğimi düşünmemiştim.

yaşlanmamış da pek gölgelerde takıla takıla.
  • eurovision haftasına girmemiz sebebiyle tekrar karşımıza çıkan, ruhumuzun emildiği şu günlerde ismini bile duymuş olmanın mutluluk verdiği grup.

yarışmaya katılacaklarından çok geç haberim oldu, canlı performanslarını izler izlemez aklım o güzel rock'n coke performanslarına gitti. ayrıca jezebel hiç de fena değil, kafamda çalmaya başladı bile. çocukluğuma, ergenliğime döndüm resmen.
    umarım iyi bir derece elde ederler, edemeseler bile sırf onlar için bile yarışmayı izlemeye değer. azıcık kafamız dağılsın.
  • an itibari ile eurovision sahnesinde gördüğümüz efsane grup. kazanmazlarsa bileklerimi dikine kesesim var. ama yarışmada çok beğendiğim başka adaylar da var. bizimkisi gençlik sevdası işte.
  • 80 sonu 90 başı doğumluların ergenlik dönemine tek şarkı ile de olsa renk katmış grup. nerdeler şimdi? in the shadows .. yatmadan önce entry girmemek lazım aslında, böyle espriler çıkıyor, hoş olmuyor.
  • (bkz: one hit wonder)

o kadar tantana niyeydi peki? ibineler. size kızgınım ve siz orosbu çocuğusunuz.
  • 2003-2005 arası çok sükseliydi bu grup. henüz mtv'nin türkçe olmadığı zamanlar fıldır fıldır klipleri dönerdi meydanda. şu an yaşıyorlar mı napıyorlar bilmem.
hesabın var mı? giriş yap