• radical entertainment tarafindan ps2 için çıkartılan bir oyun
    "grand theft auto: springfield" versyonu gibi düsünülebilir ve oyun 3 boyutlu..
  • pc versiyonu da 12 kasım 2003 tarihinde yayınlanmış* oyun.tarz olarak gta'ya benzediği rivayet ediliyor.
  • sanki cizgifilmini yonlendiriyormussunuz hissini veren pek sevimli, pek rahat, pek keyifli bir oyun..kamera acilarina da alistiktan sonra oynanabilirligi son derece kolay..ilk bolume homer'la basliyorsun daha sonra diger karakterleri de yonlendiriyorsun, homer'a kiyafet olarak don almak ve sehirde oyle gezdirmek ya da elbise giydirip saha solu tekmelemesini izlemek ise ayri bir sempati katmis..
  • en kisa zamanda alinmasi farz bir oyun imi$, ben bugun bunu gordum. web sayfasina http://hitandrungame.com/ adresinden ula$abilir, ps1, ps2, gamecube, pc ve tabi xbox icin yapilmi$, tebrikler.
  • gta 3den sıkılanlar için eğlence sunan bir oyun. ama tabi simpsons gibi kimsenin birbirini dövmediği bir çizgi film'in oyununda insan dövebilmeniz pek de çocuklara iyi örnek olmamanın yanı sıra the simpsonsın şanına biraz leke sürmektedir.
  • karakterleri seslendirenler orjinal cizgifilmdeki kişiler olduğu için son derece zevkli olan oyun. oynayabilmek için (ki ben değil kardeşim oynuyor, ben sadece çizgifilm seyreder gibi yanında seyrediyorum) ekran kartımı değiştirmeme neden olan ama buna değen oyun
  • ha bir de pc versiyonunun kopyası 7,5 milyona satılan oyun. kazık yediğimi düşünüyorum ama doğum günü hediyesi için acilen almam gerekiyordu öyle oldu
  • şimdiye kadar yapılmış en iyi simpsons oyunuymuş..*
  • özellikle millhouseu ve smithersi dövebildiğimiz için süper eğlenceli oyun...
  • zaman sınırlı ve yarış bazlı görevlerin bolluğu nedeniyle ciddi derecede sıkıcı olan oyun. simpsons gibi bir konsepti bu tür görevlerle harcamak çok büyük hata. daha eğlenceli, esprili ve de zekice görevler beklediğim oyundu. grand theft auto 3 klonu olmaktan çokta öteye gidemiyen oyundur bu yüzden.
hesabın var mı? giriş yap