• kevin smith,lensa olin,chris kline ın da oynadığı,konu alakasız olsa da kurgu ve baş karakter açısından donnie darko ya çok benzettiğim,iyi sayılabilecek, dramatik anlatımın güzel olduğu üzücü bir film.
  • kevin spaceynin o küçücük rolde harikalar yarattığı, izleyenleri mest ettiği bir film olmuştur bu..ha buradan öteye de gidebilmiş değildir zira çok fazla karakter barındırmakla beraber tek bir konunun üzerine karmaşık bir kurguyla gidilmeye çalışılmıştır filmde. her ne kadar kurgusunu ve gizemli olay örgüsünü beğenmiş olduğumu düşünsem de, film sona erdiğinde birşeylerin eksikliğini hissettiğimi söyleyebilirim.
    velhasıl kelam vasat bir filmdir diyebilirim.

2003 yapımı bir matthew ryan hoge filmidir bu ayrıca.

edit: ryan gosling'den bahsetmemişim bile yuh bana. adam müthiş bir oyuncu..
  • bir heycanla izlemeye başladığım,yarısından sonra daha da yayıldığım biraz sıkıldığım,konu olarak bana gayet basit gelen filmdir kendisi.düşündüm düşündüm ama aklımada ne bir sahne ne de bir yüz kalmış*
  • iyi oyuncu kadrosuna karsin kotu amerikan bagimsizi.

(bkz: levity)
    (bkz: safety of objects)
    (bkz: masked and anonymous)
  • beni derinden etkilemeyi ve piskopat yanlarimin nedenlerini biraz olsun gostermeyi basarmis bi film bu. uzuntunun gercekligini gozumuze sokan, yuzlerin arkasinda barinan hisleri gosteren guzel, etkileyici ve dokunakli bir film.
  • filmde bizatihi yönetmen matthew ryan hoge'un yazdığı ve başrol oyuncusu michelle williams'ın söylediği şık bir şarkı da yer almaktadır...
  • herhangi bir korsan vcd cı de dırek bulunabilicek süper bir senaryoya sahip film , evet kevin spacey yine müthiş ama asıl işi kesinlikle ryan gosling çıkarmış .
  • leland'ın quotelarının tekrar tekrar dinlenesi, kevin spacey'nin karizmasına ve oyunculuğuna tekrar hayran kalınası film..
  • replikleri iyi yazilmis,karisik kurguya ve iyi bir oyuncu kadrosuna sahip film,izlenmeye deger.
  • dvd'nin bozulmasi sonucu son 30 dakikasini izleyemedigim, o dakikaya kadar begendigim film.
hesabın var mı? giriş yap