• beşiktaş adına adı geçenler içinde en iyi aday.

bakmayın burada bok atanlara, bizim millet etiket meraklısı. transfermarkt değerinde 8 hane görünce matah bir şey sanıyorlar.

2 sene önce lille'de biraz parlayıp sene sonunda 30'a fulham'a gitse, şimdi kiralansın diye kapısında yatarlardı.

böyle potansiyelli bir oyuncuyu 22 yaşında getirebilmek başarıdır, hele ki konuşulan şartlarda (4-5 milyon satın alma opsiyonu ile kiralık) gelecekse, harika bir transfer olur.

hiç bir şekilde zarar ettirmez, eğer parlatırsan baş altı takımlara çok iyi paraya satarsın.

bizim bu tarz adamları premier league'e gitmeden önce almamız lazım, orada tutunamadıklarında kiralamaktan daha mantıklı.
  • beşiktaş'ın ve abdullah avcı'nın ihtiyaçlarını noktasına, virgülüne kadar tamamlayacak bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

ayrıca football manager hayranları bu adamın yeteneklerini çok iyi bilir. oyunun önceki sürümlerinde tam bir wonderkid idi. başkan sesimizi duy bonservisiyle al
  • 24 yaşında ki boyd ve n'koudou , 25 yaşında ki rebocho dan sonra, alınması düşünlen, ki renato sanchez lille gelince kendisi boşa çıktı, 22 yaşında ki merkez orta saha oyuncusu.
    bu seneki transferler , victor dahi 30 yaşında olduğu düşünülürse, her ne kadar kızsak bile fikret orman'ın doğru işler yaptığını gösteriyor. banko oynayan laiç, dorkhan , vida , karius'da 30 yaşın altındalar. bu aşı ve sistem tutarsa 3-4 sene bu takım ligi domine edebilir.
    kendisini çok fazla izlemedim ama sol ayaklı olması büyük avantaj ve yaşı çok genç.
  • (#94518300)

bu entrinin sahibi adami kesinlikle dikkate almayin tam bir sahtekar..

adamin entrylerine bakacak olursaniz ljajic guven gibi adamlara da salladigini gorebilirsiniz.. eminim thiago maia'yi ilk defa duymustur. vidal'in geldigini istanbulda oldugunu hatta sehri gezmesini saglayacak arabayi kendisinin ayarladigini soylemisti bana ozelden.. isteyene mesajlari gonderebilirim.. sorsam simdi puruzler cikti anlasma olmadi diyecektir. alakasi yok provokatifin teki kendisi..

thiago maia iyi topcudur gencler. merak etmeyin rahat olun. fm 16 da tottenhama alamazdim gelmezdi.. brezilya milli takimi alt yas kategorilerinde oynamis bi oyuncudur. avrupaya daha gelmeddn bizde de adi gecmisti heyecanmistim ama erdal denen torunogullari iki eliyle bi seyi tutamadigindan is olmamisti.
  • iki üç sene içerisinde patlama yapmasını beklediğim sol ayaklı defansif orta saha. beşiktaş'ta atiba ile beraber oynadığını görmek isterdim.
  • ödenebilecek bir opsiyonla kiralanabilirse olumlu iş.

opsiyonsuz kiralanırsa saçma iş. bu sene en büyük eksikliğimiz orta sahayı defansif anlamda toparlayabilecek bir adam.

22 yaşında, seneye ayrılacağını bilen bir adamın böyle bir sorumluluğu karşılayabileceğini sanmıyorum.
  • 4-1-2-3 taktiğinde football manager serisinin en iyi ön liberosudur. 4-1-2-3 abdullah avcı'nın en sevdiği taktik.
    lille'in lig ikincisi olduğu dönem as oynamış. muhtemelen taktik değişiklikten dolayı gönderiliyor. oyunda ön liberodan başka hiçbir mevkide oynayamazdı.
    umarım kademesi de tekniği kadar iyidir.
  • hem brezilyalı , hem orta saha , hem de ismi thiago, kötü olması imkansız. 10 milyon satın alma opsiyonu fazla olmuş , sezon sonu gidişine üzüleceğiz.
  • transferi yatmış gibi gözüken topçu. kulüp ile problem yok ama oyuncunun tereddütleri varmış. diğer yazılan isim elneny de olmazsa necip ile yola devam ederiz artık yeni sezonda.
  • izlediğimiz kadarıyla yetenekli futbolcu. satın alma maddesi 10 milyon euro koyuluyorsa bu da bunun bir göstergesi. türkiye ligi özelinde düşündüğümüzde kesinlikle iş yapacaktır. bence son dakika 30+ bir futbolcu almaktansa böyle umut vaat eden bir oyuncu almayı tercih ederim.
hesabın var mı? giriş yap