• yeşil dostu, basketbol aşığı, nezaket timsali, tıbbiyeli yazar.

birbirinden değerli entry'leri ile sözlüğe hoşgelmiş. artık kendisiyle bir bira içip bunu kutlamak lazım.
  • basketbol aşığından çok basketbol özürlüsü bence engelle geç ya hiç uğraşma cinsinden bir yazar ki öyle de yaptım.
  • sayesinde sanırım hayatımdaki en çılgın basketbol deneyimlerinden birini yaşadığım adam. muhabbet süper, basketbolu biliyor diyeceğim de adam zaten basketbolcu.

teşekkürü bir borç bilirim.
  • penfriendmişizcesine sayfalarca mesajlar yazdığım badi.

kendisi sayesinde çarşamba günü staj görüşmem var. hayallerime ulaşmama katkı sağladı birazcık. teşekkür olarak almanyadan schokolade getireceğim ona (nussknacker değil!).

bir de çok tesadüflü bir ilişkimiz var. sonu nereye varacak bunun? nummeramı nerden aldınız?
  • yumruklanan lcw çalışanı başlığındaki yazısını gördükten sonra birkaç entrysine baktım. bu yazar gerçekten iyi birisi. dedim. hala sağlıklı düşünen insanlar var. yazdıklarının çoğunun altına imzamı atarım.
  • tartışmanın ortasında 'engelledim seni' diyip giden bi garip yazar. hayır engellediğini neden söylüyorsun, egonu mu tatmin ediyorsun?
  • cannnım badi.

aylarca konuşup görüş paylaştıktan şakalar komiklikler yaptıktan sonra ilk kez yüz yüze görüştük. kendisine sarılma girişimime engel olamadım.. tavırları ve konuşmaları tam tahmin ettiğim gibi. ve gelip bana şey dedi 'sen... sen insanlara sevgini göstermeyi seviyorsun...'.

iyi insan. iyi arkadaş. iyi badi. iyi öğrenci. iyi doktor. iyi iyi iyi iyi. pozitif elektrik alıyorum.

ilerde belki olur dediğimiz bir de planımız var. o amerikada ben avrupada çalıştıktan ya da öğrenim gördükten sonra bir gün aynı ortamda beraber çalışacağız. ve bana şey diyecek mesela 'berduş olmak suç mu sence bu immunoloji şeyleri nasıl, iyi yapmış mıyım??', ben de cevap vereceğim 'aferin thinking green, doğru bir noktaya parmak basmışsın.'

(immunoloji şeylerinin ve diyalogun telif hakkı bana aittir.)
  • basketbol görüşlerine çok saygı duyduğum bir yazar.
  • sozlukteki fanatik holiganlardan, cahil ama egoist yazarlardan yoruldum artik. sinirim kaldirmiyor. burada yazan guzel insanlar var ama asil hep gordugum bu tipler. burasi iki sene once boyle bir yer degildi. ben her gun sevdigim seylere hakaret ve kufur eden, bunu ayiplayinca da bana hakaret veya kufur eden tipleri gormek istemiyorum. apolitik suya sabuna dokunmayan, okudugu seyleri gormemis gibi davranan biri de olamam. bana zarar veriyor artik burasi.

bugun hesabimi kapatiyorum ve bir daha geri ne zaman donerim bilmiyorum. artik ona buna saldirip ego masturbasyonu yapmaya devam edersiniz.
hesabın var mı? giriş yap