• parayla bile yapamadığım seks. iki kızı geçtim bir kız bile kabul etmiyor. geçen üç kişiyiz, yapalım dedik, baktık hepimiz erkeğiz, geri vazgeçtik.
  • eğer ki bunu yapan erkek parasını verip iki karı tutup yapmadıysa, yani şöyle taş gibi iki hatunu alkolün falan da etkisi olmadan ayarlayabildiyse bu işi yaptıktan sonra huzur içinde ölebilir.
    (bkz: zirvede bırakmak)
  • bana kalırsa erkek için overrated bir ilişkidir.

kadın için her koşulda alacağı zevk zaten ikiye katlanacak, ona diyecek bir şey yok. fakat erkek için, neler olup bittiğine bir bakalım;

1. ffm ise; bu durumda ortada 2 kadın ve 1 erkek var demektir. sözkonusu 2 kadının birbiriyle sevişmeye kaptırıp erkeği piç gibi bıraktıkları komik threesome hikayelerini bir kenara bırakacak olursak, o erkeğin görsel olarak bir zevk alması dışında alacağı başka bir fiziksel zevk var mıdır? yoktur. sonuçta tek bir cinsel organınız var değil mi? ha, siz kadınlardan biri ile cinsel münasebet halindeyken, diğer kadın da strapon ile sizinle cinsel ilişkiye giriyor ise...bilemedim.

2- mmf ise; bu durumda ortada 2 adam ve 1 kadın var demektir ki, kadın için muhtemelen sabahlar olmayacaktır. peki ya erkek(ler) için? hayır birbirinizin çükünü görmek, temas halinde bulunmak falan hoşunuza gidiyorsa o başka tabi. belki de biseksüelsiniz. bunu bir düşünün.

3- mmm ise; bu durumda ortada 3 adam var demektir ki; ben bunun hakkında düşünmek dahi istemiyorum.

şimdi bi de kadın için düşünün....düşündünüz mü? evet. her halükarda erkeğin threesomedan alacağı ''fiziksel'' zevk, kadının alacağı ''fiziksel'' zevk kadar fazla olmayacaktır. görsel ya da psikolojik olarak alacağınız zevkten bahsetmiyorum, ''fiziksel'' zevkten bahsediyorum.

bu arada threesome yapmayan bi ben bi de yaşar nuri öztürk kaldık muhtemelen bu memlekette. maşallah herkes adeta birer fantazi kuşuymuş. kime sorsam ''ben yaptım!'' bravo. ne diyeyim, belinize kuvvet gençler.
  • jeff murdock tanimi:

sex with two complete women...
    sex with two whole women. think of the advantages, they can't both fall asleep. and if one of them suddenly leaves, or punches you, there is still one left.

(bkz: jane and the truth snake)
  • dün yaptığım şey.
    yok lan nereye yapıyorum amk.
  • efektif olarak kullanıldığında oldukça estetik.

+18: http://i.imgur.com/hijog.jpg
  • ya valla ölüyorum uykusuzluktan; ama tespit yapmadan duramıycam öyle yatarım.

şimdi dünya üzerindeki her erkek 2 kadın 1 erkek olayına sazan gibi atlar; çünkü yıllarca nasıl daha fazla kadınla birlikte olabilirimi hayal ediyorlar. o yüzden de lezbiyen çiftleri seyretmeyi seviyorlar; çünkü aralarında olmayı hayal ediyorlar. sanki 2 kadın olunca çok daha fazla zevk alacaklarmış gibi. bence çok daha fazla yorulacaklardır.

fakat tabii ki erkekler 2 erkek 1 kadına pek yanaşmıyorlar ve tabii ki sıcak bakmıyorlar; çünkü o kadını paylaşma istekleri yok. kadın sadece onu izlesin, onla ilgilensin ve tabii ki onun sayesinde tatmin olup, onu düşünsün isteği var.

peki neden bunu istiyorlar? işte o kısmını pek çözemedim hala...
  • avustralya'li komedyen dave hughes bir sovunda bunun uzerine espri yapmis, kimisi gulmusken, kimisinin midesini kaldirmistir.

- i had a threesome once, while my wife was pregnant for my son. that should count.
  • şakası bile güzel aktivite. bu da ne demek şimdi diyorsanız aşağıda yazdıklarıma göz gezdiriverin canlar.

şimdi size bir ffm planı anlatacağım. geyik olsun diye yapılmış bir plan. hikayedeki m* f lerden* biri ile arkadaştır. diğerini ise seksüel anlamda arzuluyordur. seksüel manada arzulanana f2, diğerine f1 diyelim. male de m olsun doğal olarak. bu iki female de birbirleriyle sıkıfıkı arkadaşlar öyle ki birbirlerinden gizlileri saklıları yok. karakterlerle ilgili bu önemli ayrıntılardan sonra geçiyorum hikayeye.

m ile f1, f2 hakkında kendi aralarında muhabbet ediyorlardır.

m: ne diyosun. sence bana yüz verir mi, ha? seks olur mu ki acaba?
    f1: niye olmasın yahu, olur tabii.
    m: tamam. o zaman sen bize bi buluşma ayarla.
    f1: olur ama ben de gelirim. f2 bensiz buluşmaz senle, onu diyeyim.
    m: niye ya? threesome mı yapacağız? ( m bunu gayriihtiyari sormuştur)
    f1: evet, biz f2 ile öyle konuştuk.

duydukları karşısında m'nin nutku tutulmuştur. şekeri düşmüştür, gözü kararmıştır heyecandan.

m: bi dakka bi dakka, bu threesome planı beni içeriyor mu peki?!
    f1: off salak, şakaydı o herhalde.
    m: inanayım mı? her şakada bir gerçeklik payı olur derler, bilirsin. doğru söyle kızım, ciddi misin threesome konusunda?!
    f1: şaka diyoruz şaka, anladın mı! allağallah yav...

m bu planın şaka olduğunu kabullenmek istemiyormuşcasına mırıldanır;

olsun, güzel şakaymış.
hesabın var mı? giriş yap