• audiosurf'ün olmak isteyip de olamadığı, daha odaklı, daha karanlık küçük kardeşi. tavsiye ediyorum.
  • az önce oynadığım başta beni gerim gerim geren sonrasında kastırmayan melodili, gerilimli tempo tutma oyunu. baştan söyleyeyim atmosferi hissetmek için vr kullanması gerekiyor.
    aşağısı biraz saçma olabilir ama:
    her bölüm rollercoaster üzerindeki canavardan çıkan tempoları tutturmaya çalışıyoruz. bölüm sonunda boss var. tempolar düzgün tutunca boss yeniliyor.
    bölümler sonrasında hep aynı, müzikte gelişme yok. ayrıca o ne biçim görsel böcek, kırkayak ayakları gibi, oyuna eğleneyim diye girdim psikolojim gerilerek çıktım. 1 saat oynanıyor ama yine de güzeldi.
  • müzik ve ritm oyunlarına ilgim olduğu için çoktandır takibimde olan bir oyundu. playstation bedava verince kaçırmadım tabi. ritm oyunlarına ilgim olduğunu söylemiştim anca şunu da söylemeliyim ki bu tarz oyunların çoğu ben de hayal kırıklığı yaratmıştır. thumper'dan oldukça umutluydum ama maalesef bu da bir hayal kırıklığı oldu. en büyük nedeni ise müziklerin kötü ve ruhsuz olması. tamam belli bir uyum içinde ama çok ruhsuz be müzikler. hiç bir şey ifade etmiyor. ne gaz veriyor, ne bir şey. tak tak tak, çak çak çak, fıs fıs fıs... hakındaki yorumlardan dolayı da epey bir beklentiye girmiştim ancak yorumların çok abartılı olduğunu görüyorum şuan. hatta yapıln yorumlara şimdi bakınca, acaba yapımcısı para mı dağıttı diye merak ediyorum :) oynanış olarak da çok bir şey vadetmiyor açıkcası, çok kendini tekrar eden bir yapısı var. bölümler, renkler hep aynı boss'ların tipi bile aynı. guitar hero'dan bile daha çok sevdiğini söyleyenler olmuş ama bu haliyle, winamp visulation bile tek başına bu oyundan daha iyidir diyebilirim. audiosurf'te olduğu gibi kendi müziğimizi ekleyebilseydik çok daha güzel olurdu ama henüz teknoloji o kadar da gelişmemiş anlaşılan.
    bu arada oyunu ds4'le oynadığımı belirteyim ama vr set'le de oynasam, benim için çok bir fark yaratacağını sanmıyorum.
  • psn tarafından bedava verilen oyun.
    vakit geçirmeden kapın
  • bambi'deki nom nom!
  • vr bilmem, cep telefonumda kurulu kulaklık takıp oynuyorum. ınternet gerekmediği için uçakta da oynuyorum, ve oyun “asıl” o zaman kendini gösteriyor. hız halinde olan bir cismin içindeyken oynanılması daha zevkli oyun.
  • bu ay play at home kapsamında ücretsiz indirilebilen ps4 oyunlarından biri. bir vr oyunu aslında ama normal olarak da oynanabiliyor. ben kolla normal oynadığım için çok zevk alamadım. bu haliyle bir tablet oyunu gibiydi. kaya kaya gidip engelleri aştığın bir oyun işte. dolayısıyla bir kac kez oynayip sildim.

vr teknolojisiyle oynandığında eminim cok daha keyifli bir oyundur.
  • bugün stadia pro'ya dahil edilen oyun.
  • (bkz: gümleyici)
  • "a rhythm violence game" adıyla çıkan oyun. kafayı kırıp* üzerine vr ile oynanırsa interstellar etkisi yaratacak gibi duruyor.
hesabın var mı? giriş yap