• bkz: aşk
  • saat,güneş gözlüğü ve takım elbise.
  • 1-kesinlikle gülüş.sempatik olsun yeter bu zamandan sonra :d
    2-kesinlikle zeka.ee yanıma yakışsın abi.(ego koktu buralar)
    3-parası olmasa da olur komik olsun komik??
  • iyi giyinmek
  • götünüzden element uydurmadan önce biraz evrimsel psikoloji okuyun derim. ağzınızdan tükürükler saça saça "paraya veriyollar bu gızlar parayaaaa" diye bağırmak yerine aslında sorunun tipsizliğiniz değil hıyarlığınız olmasını farkedersiniz en azından.

bir kere aklı başında, rasyonel bir kadının bir erkeği seçmesindeki ilk kriter asla tip olamaz.

evrimsel açıdan bir kadın için uzun süreli ilişki yaşayacağı erkekte aradığı en vazgeçilmez özellikler kaynak sağlamayla ilişkili özelliklerdir. bunlar neler peki? gelecek vaat eden bir finansal potansiyel (hayatını idame ettirebilecek), sosyal statü, yaş, hırs, çalışkanlık ve ayrıca bu kaynakları paylaşmaya istekli olacağının güvencesi olarak da güvenirlik, duygusal tutarlılık, aşk ve bağlılık gibi öğelerin varlığı. * *. bu bir toplu pakettir ve paketin tamamen dolu olması şart değildir.
    fakat vur-kaç tayfası için kötü haberlerim var. kısa süreli veya tek gecelik ilişkilerde fiziksel çekicilikle açısından daha seçici davranılıyor. yani hem canım cennette hem.... ile başlayan sözü bırakıyorum buraya. öyle olmuyor beybiliboy. ben seksimi yapar gerisine karışmam, kimsenin dırdırını vırvırını çekemem diyorsan orta üstü yakışıklı olcan kardeş.

tipsiz ama güzel huylu bir adamsan bordo bereli bir kadın muhakkak gelir seni bulur. *
    tipi bol ama hıyar gibi bir adamsan your milkshake brings all the girls to the yard.
    hem tipsiz hem hıyar gibi bir adamsan, they do not give a single fuck about it.

not: çılgın eğleniyorum ama bilenip mesaj atmayın aşsdklaşldkaşl erkek değilim.
  • ağzının laf yapması, zeki ve kültürlü olması
  • zeki olmasidir muhtemelen, cunku karsi cins icin olay bu bende
  • aurası..
    sadece on saniye içinde karşı cinsi etkileyebileyecek kadar seksi/yakışıklı olabilir.

hatırlıyorum da biri vardı. o zamanlar liseye gidiyordum. adam aslında yakışıklı falan değildi. her sabahki ritüeline şahit olurdum. sigarasını kibritle yakar ilk nefesinde elmacık kemiklerinin tam altında bi çukur oluşurdu.. aldığı ilk nefesle gözlerini bomboş tepeye dikerdi. verdiği dumanla birlikte kravatını sıkardı. sadece o on saniyeyle on yıl geçmesine rağmen herifin karizmasını kafamdan atamıyorum sfghs :) kahverengi göz zaafımın sebebidir.
  • --- spoiler ---
    "ağzınızdan tükürükler saça saça "paraya veriyollar bu gızlar parayaaaa" diye bağırmak yerine aslında sorunun tipsizliğiniz değil hıyarlığınız olmasını farkedersiniz en azından"
    --- spoiler ---

böyle kabul edilebilir bir eleştiriyle başlayan yazar nasıl devam etmiş?

--- spoiler ---
    "evrimsel açıdan bir kadın için uzun süreli ilişki yaşayacağı erkekte aradığı en vazgeçilmez özellikler kaynak sağlamayla ilişkili özelliklerdir. bunlar neler peki? gelecek vaat eden bir finansal potansiyel"

"gelecek vaat eden bir finansal potansiyel"

"finansal potansiyel"
    --- spoiler ---

ne denir ki şimdi buna ahah.
  • ülkemizde tipsiz erkek yoktur, fakir erkek vardır...
hesabın var mı? giriş yap