şükela:  tümü | bugün
  • çile doldururken video çeken tırcı abimiz.

http://www.youtube.com/watch?v=xq6szurcf7i
  • şans eseri youtube'da videolarına denk geldiğim tır şöförü. paylaşımları, sözleri ilgimi çekti.

videolarını ileri sara sara göz gezdirirken karşılaştığım şu sözler beni duygulandırdı.

##
    hiç üşenmez, gocunmaz, o soğukta sandığına oturur çayını demler,
    yemeğini yer,
    lokantaya gitmez çünki üniverstede çocuk okutuyodur
    kendi lokantaya oturduğu zaman çocuklarının aç kalacağını bilir
    ##

not: benim herhangi bir yakınım şöför vs. değil. yani sempatimin kaynağını böyle bir benzerlik oluşturmuyor.
    günümüzde hala emek veren, gece gündüz çalışan, çocuğunu mutlu etmekten daha önce onların temel ihtiyaçlarını karşılayabilmek için didinmek zorunda olan insanları hatırlattı.

avrupa ülkeleri arasında uzun bir roadtrip yapmıştım. bu arkadaşın videoları da genellikle avrupa sınırlarında ve bana güzel günlerimi hatırlattığı için kendisine teşekkür ediyorum.
  • özlettin be abi nerelerdesin.
  • yurt dışına çalışan bir tırcı arkadaşım youtube kanalı.

olduğu gibi konuşan, içten bir arkadaş. takipteyiz.

https://www.youtube.com/watch?v=hcgricwcjfs
  • fantastik bir intro müziğe ve soundtracklere sahiptir!
  • rahmetli alican abimizin youtube kanalı alex745alejandro gibi büyük bir fenomen olma yolunda hızla ilerleyen kırşehirli bir abimiz.
    en sevdiğim tırcı youtuberlar listesinde yukarıları zorlamaya başladı açıkcası...yeri gelmişken tırcı youtuber listemin son halini de paylaşayım;
    1; (bkz: alex745alejandro)
    2; (bkz: turktrucker)
    3; (bkz: truckkman)
    4; tırcı çağlar
    5; (bkz: nazım zeki uysal)
  • çok samimi bir anadolu insanı abimiz. toprağım olması hasebiyle ayrı bir sempatim var.
  • oldukça iyi niyetli, şivesiyle ve sıcakkanlılığı ile tam bir iç anadolu insanı. gram kötülük bulamazsın. son daf tır videolarında birkaç yerde kullandığı çekim çektiği üzmüştür, profesyonel bir eğiitm alsa ne iyi yönetmen olurmuş diye.