şükela:  tümü | bugün
  • kendisinden haber alınamıyormuş. umarım sağsalim bulunur.
    haber

edit: soyadını hatalı yazmışım. evrim atış olacaktı.
  • çocukların kaybolmadığı, masumların canının yanmadığı bir dünya hiç olmayacak sanrım. sadece hayal kuruyorum ben. artık kaybolan çocuklar, tecavüz edilip ölmüş bulunan çocuklar, canı yanan anneler babalar görmek istemiyorum. artık normal bir psikoloji istiyorum ama çok zor biliyorum.

anneler ağlamasın çocukların canı yanmasın. sapıklıklarınızı, sapkınlıklarınızı bırakın artık ya da cennette verilmesini beklediğiniz huriyelerinize saklayın. çocuklardan uzak durun.
  • sözlükte başlık açılmadı sandım sonunda burayı buldum. bu konuda -eylül ve leyladan sonra her ne kadar çok yorgun ve üzgün olsak da- gündem oluşması açısından daha aktif olmalıyız diye düşünüyorum.
    "evrim ateş." bu yavrumuzun da 4 yaşında olduğu belirtiliyor. hiç yoktan başlığı ayakta tutup çocuğun fotoğrafını herkesin görmesini sağlayabiliriz. böylece belki bir yerlerde görünür, tanınır. ben twitter vs. kullanmıyorum ama kullanan arkadaşlar lütfen hiç yoktan evladımızın fotoğrafının da bulunduğu haber linklerini paylaşsınlar. bir el atalım lütfen!

bazı linkler:

http://www.haberturk.com/…vrim-ates-araniyor/511144

www.hurriyet.com.tr/amp/gundem/3-5-yasindaki-evrim-her-yerde-araniyor-40892798

www.cnnturk.com/amp/turkiye/4-yasindaki-evrim-atesten-haber-alinamiyor
  • sözlükte yeterli ilgiyi görmemiş başlıktır
  • izmir'de kaybolsaydı 99+ sayfa olurdu.

umarım en kısa zamanda bulunur.
  • çocuğun izmir de yada tokat ta kaybolması değildir mesele. çocuk dünyanın her yerinde çocuktur. değerlidir. güzeldir ve savunulmaya muhtaçtır. sözlükte kısa sürede ilgi gösterileceği ve dikkat çekileceğine inanıyorum. umarım en kısa sürede sağ salim bulunur.
  • ingiltere-hırvatistan maçı kadar ilgi görmemiştir, muhtemelen bir dram olarak yansıtılınca değer görecektir ve "tokat'ta" kelimesinin düzgün yazılmaması sonucu başlığı ikiye bölünmesine rağmen sözlük yönetimi yazımı düzeltip entry'leri taşımıyor. yazık.
  • en kısa sürede bulunabilmesi için seferber olunması gereken çocuktur.
  • perhapsanymoreimdead'in de belirttiği gibi, lütfen başlık(lar) sözlük yönetimi tarafından derlenip toparlansın ve yazar arkadaşların da katkısıyla gündemde tutulsun.