şükela:  tümü | bugün
 • tokyo ghoul'un 3. sezonu hazırlanacak olan mangasının ismi. hala devam etmekte olup 93. bölümde. ıshida sui abimiz çizmektedir elleri dert görmesin.

  --- spoiler ---

  çok deli olaylar dönmeye başladı washuu clan'ın ne boklar çevirdiğini gördük resmen bütün hikaye alt üst oldu yazık lan ccg'de çalışan o kadar elemana marude'ye ipucunu hide verdiyse onu da yakında görürüz şahsen hide'nin öldüğünü düşünmüyorum.
  --- spoiler ---
 • tokyo ghoul serisinin 3. sezonu.

  önceleri çıkmayacak deniyordu anime ile manga arasındaki kopukluktan dolayı. ama manga materyaliyle aradaki farka rağmen seriye devam etmişler.

  çizimler ve animasyonlar önceki sezonlara göre daha güzel olmuş. hikaye nasıl devam edecek bilmiyorum ama önceki sezona göre daha yetişkin, mülayim birisi olmuş ana karakter.

  yalnız gidip de internet üzerinden çamur gibi görüntüyle izlemeyin. internetten izleyecekseniz x265 ile sıkıştırılmış 1080p torrent'ini indirip izleyin, görüntü ve ses kalitesi çok daha iyi üstelik boyutu da düşük. torrent'i nereden bulacağım diyorsanız da buyrun: https://zooqle.com/
 • tokyo ghoul mangasının devamı.. animesi de şimdilerde yayınlanıyor hatta anime 2. sezon doğrulandı. son chapterda ise manganın 3 chapter sonunda final yapacağı duyuruldu.
 • 176 bölümlük manganın yanılmıyorsam taş çatlasın 70liği re'nin ilk partında işlendi, geriye kalan 12 bölümde 116 bölümü nasıl aktaracaklar hiçbir fikrim yok bir sezon daha istiyor açıkçası. bunun haricinde çizimler efsane, opening efsane her ne kadar manganın sonucundan mesut olmasam da izleyeceğim.